Hieronder vind je de indeling van de beker van onze Spirit-teams.
Een ieder speelt 1x tegen elkaar. De winnaar van de groep plaatst zich voor de 1e knock-outfase van de beker.
De wedstrijden worden op de volgenda data gespeeld:
speelronde | 1 | 2 | 3 |
datum | 1-sep | 8-sep | 15-sep |
wedstrijden | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 2 |
2 - 3 | 4 - 2 | 3 - 4 |
De indelingen:
Groep 1-L40 | Groep 1-03 | Groep 2-07 | |||||
1 | Lopik 1 | 1 | Nootdorp 2 | 1 | Oud-Beijerland 2 | ||
2 | Papendrecht 1 | 2 | Jodan Boys 2 | 2 | Nieuwenhoorn 3 | ||
3 | Nieuw Lekkerland 1 | 3 | Spirit 2 | 3 | SHO 3 | ||
4 | Spirit 1 | 4 | - | 4 | Spirit 3 | ||
Groep 4-12 | Groep 4-15 | Groep 6-12 | |||||
1 | Woerden 2 | 1 | Spirit 5 | 1 | SPV '81 2 | ||
2 | Lekkerkerk 3 | 2 | Moerkapelle 2 | 2 | Bergambacht 3 | ||
3 | SVS 3 | 3 | DWO 6 | 3 | Spirit 6 | ||
4 | Spirit 4 | 4 | VEP 2 | 4 | Jodan Boys 11 | ||
Groep 6-38 | Groep 7-26 | Groep 7-04 | |||||
1 | Spirit 7 | 1 | PKC '85 3 | 1 | Barendrecht 18 | ||
2 | Gouderak 2 | 2 | Schoonhoven 5 | 2 | Spirit 9 | ||
3 | CVV Zwervers 1 | 3 | Zwervers, IJVV de 5 | 3 | DCV 7 | ||
4 | FC Oudewater 6 | 4 | Spirit 8 | 4 | sv Poortugaal 6 | ||
Groep 8-37 | Groep 8-45 | ||||||
1 | Spirit 10 | 1 | DCV 8 | ||||
2 | Gouda 6 | 2 | Rohda '76 6 | ||||
3 | Perkouw 4 | 3 | Soccer Boys 8 | ||||
4 | FC Oudewater 9 | 4 | Spirit 11 | ||||
Groep 6-08 | Groep 3-02 | Groep 7-25 | |||||
1 | DCV JO19-1 | 1 | Spirit JO19-2 | 1 | Woerden JO19-3 | ||
2 | SC Feyenoord JO19-2 | 2 | SHO JO19-3 | 2 | Spirit JO19-3 | ||
3 | Schoonhoven JO19-1 | 3 | FC Oudewater JO19-2 | 3 | SPV '81 JO19-1 | ||
4 | Spirit JO19-1 | 4 | Alphense Boys JO19-3 | 4 | Sportlust '46 JO19-3 | ||
Groep 7-25 | Groep 2-11 | Groep 4-10 | |||||
1 | Spirit JO17-1 | 1 | Spirit JO17-2 | 1 | Floreant JO17-2 | ||
2 | FC Oudewater JO17-1 | 2 | Slikkerveer JO17-2 | 2 | Alphia JO17-2 | ||
3 | BVCB JO17-1 | 3 | SHO JO17-2 | 3 | Spirit JO17-3 | ||
4 | Soccer Boys JO17-1 | 4 | DONK JO17-1 | 4 | Be Fair JO17-2 | ||
Groep 2-04 | Groep 2-05 | Groep 7-05 | |||||
1 | XerxesDZB JO16-1 | 1 | Woerden JO16-3 | 1 | DCV JO15-1 | ||
2 | Alphense Boys JO16-3 | 2 | ASW JO16-1 | 2 | Spirit JO15-1 | ||
3 | VOC JO16-2 | 3 | Spirit JO16-2 | 3 | Hellevoetsluis JO15-1 | ||
4 | Spirit JO16-1 | 4 | TOGB JO16-2 | 4 | RVVH JO15-1 | ||
Groep 2-21 | Groep 3-19 | Groep 5-07 | |||||
1 | Slikkerveer JO15-2 | 1 | Spirit JO15-3 | 1 | Binnenmaas JO15-3 | ||
2 | Moordrecht JO15-1 | 2 | Zoetermeer JO15-4 | 2 | sv Poortugaal JO15-6 | ||
3 | Barendrecht JO15-3 | 3 | Stolwijk JO15-1 | 3 | Stolwijk JO15-2 | ||
4 | Spirit JO15-2 | 4 | ARC JO15-3 | 4 | Spirit JO15-4 | ||
Groep 6-37 | Groep 1-05 | Groep 3-13 | |||||
1 | Schoonhoven JO15-4 | 1 | ARC JO13-1 | 1 | Spirit JO13-2 | ||
2 | Bergambacht JO15-3 | 2 | Alphense Boys JO13-2 | 2 | CVV Zwervers JO13-2 | ||
3 | Spirit JO15-5 | 3 | RKDEO JO13-1 | 3 | Excelsior R. JO13-2 | ||
4 | Lekkerkerk JO15-2 | 4 | Spirit JO13-1 | 4 | DCV JO13-1 | ||
Groep 7-27 | Groep 2-01 | Groep 3-12 | |||||
1 | Dilettant JO13-3 | 1 | VVOR JO12-1 | 1 | Bergambacht JO12-1 | ||
2 | Capelle JO13-5 | 2 | Spirit JO12-1 | 2 | Olympia JO12-3 | ||
3 | Perkouw JO13-1 | 3 | Alexandria'66 JO12-1 | 3 | Schoonhoven JO12-1 | ||
4 | Spirit JO13-3 | 4 | Excelsior R. JO12-2M | 4 | Spirit JO12-2 | ||
Groep 4-21 | Groep 5-39 | Groep 2-18 | |||||
1 | Spirit JO12-3 | 1 | - | 1 | BVCB JO11-1 | ||
2 | Alexandria'66 JO12-3 | 2 | Bergambacht JO12-2 | 2 | Be Fair JO11-1 | ||
3 | DCV JO12-1 | 3 | Schoonhoven JO12-3 | 3 | Spirit JO11-1 | ||
4 | Nieuwerkerk JO12-2 | 4 | Spirit JO12-4 | 4 | Zwervers, IJVV de JO11-1 | ||
Groep 4-23 | Groep 8-19 | Groep 2-15 | |||||
1 | Lekkerkerk JO11-1 | 1 | Perkouw JO11-1 | 1 | Spirit JO10-1 | ||
2 | Spirit JO11-2 | 2 | Capelle JO11-7 | 2 | Schoonhoven JO10-1 | ||
3 | Dilettant JO11-1 | 3 | Spirit JO11-3 | 3 | Excelsior R. JO10-2M | ||
4 | Capelle JO11-3 | 4 | Lekkerkerk JO11-3 | 4 | - | ||
Groep 3-06 | Groep 4-20 | Groep 5-27 | |||||
1 | Schoonhoven JO10-2 | 1 | DCV JO10-2 | 1 | Spirit JO10-4 | ||
2 | Bergambacht JO10-1 | 2 | CKC JO10-1 | 2 | CVV Zwervers JO10-2 | ||
3 | DCV JO10-1 | 3 | Excelsior R. JO10-4 | 3 | CKC JO10-2 | ||
4 | Spirit JO10-2 | 4 | Spirit JO10-3 | 4 | DCV JO10-3 | ||
Groep 5-30 | Groep 1-03 | Groep 4-17 | |||||
1 | Bergambacht JO10-2 | 1 | Spirit JO9-1 | 1 | Capelle JO9-3 | ||
2 | Spirit JO10-5 | 2 | Ter Leede JO9-1 | 2 | Hillegersberg JO9-4 | ||
3 | Schoonhoven JO10-5 | 3 | Valken'68 JO9-1 | 3 | Lekkerkerk JO9-1 | ||
4 | Dilettant JO10-1 | 4 | Jodan Boys JO9-1 | 4 | Spirit JO9-2 | ||
Groep 7-14 | Groep 8-12 | Groep 5-03 | |||||
1 | DCV JO9-2 | 1 | Stolwijk JO9-2 | 1 | Lekkerkerk JO9-2 | ||
2 | Spirit JO9-3 | 2 | Spirit JO9-4 | 2 | Dilettant JO9-1 | ||
3 | CVV Zwervers JO9-4 | 3 | Bergambacht JO9-3 | 3 | DCV JO9-3 | ||
4 | Gouderak JO9-1 | 4 | Perkouw JO9-1 | 4 | Spirit JO9-5M | ||
Groep 2-11 | Groep 5-03 | Groep 8-55 | |||||
1 | DCV JO8-1 | 1 | Gouderak JO8-1 | 1 | Hellevoetsluis JO9-3 | ||
2 | Lekkerkerk JO8-1 | 2 | ASW JO8-2 | 2 | Vierpolders JO9-1G | ||
3 | Spirit JO8-1 | 3 | Spirit JO8-2 | 3 | OVV JOG-4G | ||
4 | Nieuwerkerk JO8-5 | 4 | Moordrecht JO8-1 | 4 | Spirit JO9-6M | ||
Groep 3-16 | Groep 2-06 | Groep 1-12 | |||||
1 | FC IJsselmonde VR1 | 1 | Spirit MO17-1 | 1 | Zwaluwen MO15-1 | ||
2 | Spirit VR1 | 2 | BSC '68 MO17-1 | 2 | Spirit MO15-1 | ||
3 | SSS VR3 | 3 | Altior MO17-1 | 3 | SVS MO15-1 | ||
4 | Oud-Beijerland VR2 | 4 | Cabauw MO17-1 | 4 | Be Fair MO15-1 | ||
Groep 1-20 | Groep 1-02 | Groep 1-21 | |||||
1 | Spirit MO13-1 | 1 | Stolwijk MO11-1 | 1 | Excelsior R. MO11-1 | ||
2 | CVV Zwervers MO13-2 | 2 | CKC MO11-1 | 2 | Spirit MO11-2 | ||
3 | Stolwijk MO13-1 | 3 | Spirit MO11-1 | 3 | FC IJsselmonde MO11-1 | ||
4 | Cabauw MO13-2 | 4 | sv Poortugaal MO11-1 | 4 | Oud-Beijerland MO11-1 |