• Indeling competitie voorjaarsreeks

    Hieronder de indelingen van de Spirit-jeugdteams voor de voorjaarscompetitie. De competitie start op zaterdag 26 januari 2019, met uitzondring van Spirit JO17-1 en JO15-1. Zij starten op zaterdag 9 februari, evenals Spirit JO19-1 en Spirit JO13-1 die een hele competitie spelen.

    Een ieder speelt 1x tegen elkaar (thuis of uit), behoudens de competities met max. 6 teams, zij spelen zowel thuis als uit tegen alle tegenstanders.

     

    VOORJAARSREEKS   SEIZOEN 2018-2019    
             
    JUNIOREN        
             
    3e Klasse 3   5e Klasse 4   1e Klasse 5
    Moordrecht JO19-1   Spirit JO19-3   Charlois, sv JO17-1
    Spirit JO19-2   Haastrecht JO19-2   Barendrecht JO17-2
    Gouda JO19-1   Groeneweg JO19-2   Spirit JO17-1
    Nieuwerkerk JO19-4   Nieuwerkerk JO19-5   Besiktas JO17-1
    WDS JO19-1   ARC JO19-7   DCV JO17-1
    Stolwijk JO19-1   FC Oudewater JO19-3   CVV Zwervers JO17-1
    Linschoten JO19-1       Excelsior R. JO17-1
    Cabauw JO19-1       FC Oudewater JO17-1
    FC Oudewater JO19-2       Woerden JO17-1
    Sportlust '46 JO19-3       Nieuwkoop JO17-1
    Kamerik JO19-1       Spartaan'20 JO17-3
            ESTO JO17-1
             
             
    3e Klasse 7   4e Klasse 8   2e Klasse A
    Spirit JO17-2   Hillegersberg JO17-2   VEP JO16-1
    ARC JO17-3   Capelle JO17-3   Alphense Boys JO16-1
    Nieuwerkerk JO17-3   VFC JO17-4   Alexandria'66 JO16-1
    Ammerstol JO17-1   SVS JO17-2   Rijnstreek JO16-1
    Groeneweg JO17-2   Spirit JO17-3   Spirit JO16-1
    Jodan Boys JO17-3   CVV Zwervers JO17-2   BVCB JO16-1
    DCV JO17-2   Nieuwerkerk JO17-6    
    DONK JO17-1   NOCKralingen JO17-1    
    Alexandria'66 JO17-3   VOC JO17-3    
    Gouderak JO17-1   Perkouw JO17-1    
    Lekkerkerk JO17-1   VVOR JO17-2    
        DCV JO17-3    
             
    3e Klasse 3   1e Klasse 1 (PP)   2e Klasse 09
    Woerden JO16-3   VVSB JO15-1   DWO JO15-2
    SPV '81 JO16-1   KMD JO15-1   Spirit JO15-2
    ASW JO16-2   Spirit JO15-1   Schoonhoven JO15-2
    Spirit JO16-2   RCL JO15-1   Cabauw JO15-1
    ONA JO16-1   DHL JO15-1   VCS JO15-1
        Oliveo JO15-1   Zoetermeer JO15-2
        Rijnsb.Boys JO15-1   VEP JO15-1
        SVH JO15-1   DVV09 JO15-1
        Sportlust '46 JO15-1   Alphia JO15-1
        Woerden JO15-1   WVC JO15-1
        Wilhelmus JO15-1   FC IJsselmonde JO15-1
        RAS JO15-1    
             
    4e Klasse 09   4e Klasse 10   5e Klasse 01
    Neptunus-Schiebrk JO15-3   Bergambacht JO15-2   Hillegersberg JO15-3
    Soccer Boys JO15-2   Spirit JO15-4   Moordrecht JO15-3
    SVS JO15-2   Schoonhoven JO15-3   Spirit JO15-5
    Spirit JO15-3   Haastrecht JO15-1   Schoonhoven JO15-4
    DCV JO15-2   Olympia JO15-3   Dilettant JO15-2
    CVV Zwervers JO15-4   Linschoten JO15-1   Gouda JO15-2
    Nieuwerkerk JO15-5   ESTO JO15-3   Stolwijk JO15-2
    Excelsior R. JO15-3   BSC '68 JO15-2   Nieuwerkerk JO15-4
    VOC JO15-3   Jodan Boys JO15-6   NOCKralingen JO15-2
    Ommoord JO15-1   Moerkapelle JO15-1   Perkouw JO15-1
    Spijkenisse JO15-7   FC Oudewater JO15-3   Alexandria'66 JO15-5
    HOVDJSCR JO15-2   Floreant JO15-2   CKC JO15-2
             
             
    PUPILLEN        
             
    3e Klasse 4   7e Klasse 1   1e Klasse 1
    Slikkerveer JO13-2   ASW JO13-1   Zoetermeer JO12-2
    Barendrecht JO13-4   Moordrecht JO13-3   Sportlust '46 JO12-2
    Spirit JO13-2   Be Fair JO13-3   BVCB JO12-1
    Flakkee JO13-1   Spirit JO13-3   Alphense Boys JO12-1
    Hermes DVS JO13-1   Schoonhoven JO13-2   Jodan Boys JO12-1
    Zwaluwen JO13-4   SPV '81 JO13-1   ASW JO12-1
    Maense JO13-2   Groeneweg JO13-5   Be Fair JO12-1
    LMO JO13-1   Perkouw JO13-1   ONA JO12-1
    Spijkenisse JO13-6   Jodan Boys JO13-4   Zestienhoven JO12-1
    sjo/DBF JO13-1G   Cabauw JO13-2   Bergambacht JO12-1
    FC IJsselmonde JO13-2   Moerkapelle JO13-2   Alexandria'66 JO12-2
        FC Oudewater JO13-4   Spirit JO12-1
             
    2e Klasse 7   3e Klasse 1   5e Klasse 1
    Rohda '76 JO12-1   Olympia JO12-2   DCV JO12-1
    VEP JO12-1   Jodan Boys JO12-2   Sportlust '46 JO12-4
    Schoonhoven JO12-1   Kamerik JO12-1   Ommoord JO12-2
    WDS JO12-1   Schoonhoven JO12-2   DSO JO12-6
    Woerden JO12-1   Be Fair JO12-2   Schoonhoven JO12-3
    ARC JO12-2   Alphia JO12-1   Woerden JO12-3
    Nieuwerkerk JO12-3   Woerden JO12-2   ONA JO12-3
    Zwammerdam JO12-1   ONA JO12-2   Nieuwerkerk JO12-6
    Gouda JO12-2   Nieuwerkerk JO12-4   Haastrecht JO12-2
    Spirit JO12-2   Sportlust '46 JO12-5   XerxesDZB JO12-3
    DONK JO12-1   Spirit JO12-3   Spirit JO12-4
    TAVV JO12-1   DONK JO12-2   Rohda '76 JO12-2
             
    1e Klasse 3   2e Klasse 1   6e Klasse 3
    Capelle JO11-1   Hillegersberg JO11-3   Spirit JO11-3
    SVS JO11-1   Capelle JO11-2   ONA JO11-2
    Spirit JO11-1   Spirit JO11-2   Schoonhoven JO11-3
    XerxesDZB JO11-1   Dilettant JO11-1   XerxesDZB JO11-7
    Nieuwerkerk JO11-2   XerxesDZB JO11-3   Gouda JO11-2
    Groeneweg JO11-1   CVV Zwervers JO11-3   Cabauw JO11-1
    FC Oudewater JO11-1   Nieuwerkerk JO11-4   Nieuwerkerk JO11-6
    Olympia JO11-1   BVCB JO11-2   Groeneweg JO11-4
    Jodan Boys JO11-2   Sportlust '46 JO11-3   Olympia JO11-3
    RVC '33 JO11-1   Alexandria'66 JO11-3   Perkouw JO11-1
    Alexandria'66 JO11-2   VVOR JO11-2   Jodan Boys JO11-3
    HOVDJSCR JO11-1   Overmaas JO11-1   Gouderak JO11-2
             
    Hoofdklasse E   2e Klasse 03   3e Klasse 02
    Olympia JO10-1   Hillegersberg JO10-1   Olympia JO10-2
    Nieuwerkerk JO10-2   VOC JO10-4   ONA JO10-2
    VOC JO10-2   Nieuwerkerk JO10-5   Sportlust '46 JO10-2
    Spirit JO10-1   Alexandria'66 JO10-3   Jodan Boys JO10-5
    Alexandria'66 JO10-1   CKC JO10-1   Alexandria'66 JO10-4
    VVOR JO10-1   XerxesDZB JO10-1   Schoonhoven JO10-2
    Jodan Boys JO10-1   Zwervers, IJVV de JO10-1   Bergambacht JO10-1
    HOVDJSCR JO10-1   CVV Zwervers JO10-2   VEP JO10-5
    SVS JO10-1   Excelsior R. JO10-3   Moordrecht JO10-2
    VFC JO10-2   Dilettant JO10-1   CVC Reeuwijk JO10-2
    CVC Reeuwijk JO10-1   VVOR JO10-3   Spirit JO10-3
    DONK JO10-1   Spirit JO10-2    
             
    5e Klasse 7   4e Klasse 02   1e Klasse 3
    St.Hooger JO10-1   Olympia JO10-3   Capelle JO9-1
    Hillegersberg JO10-5   Nieuwerkerk JO10-6   Be Fair JO9-1
    Soccer Boys JO10-4G   BVCB JO10-3   SVS JO9-1
    Ommoord JO10-2   ASW JO10-1   Spirit JO9-1
    Berkel JO10-7   XerxesDZB JO10-2   Schoonhoven JO9-1
    Excelsior R. JO10-4   DSO JO10-7   XerxesDZB JO9-2
    Zestienhoven JO10-4   ARC JO10-5   Nieuwerkerk JO9-4
    VFC JO10-5   Haastrecht JO10-1   Groeneweg JO9-1
    VVOR JO10-5   Gouda JO10-3   Gravendeel JO9-1
    Spirit JO10-4   Spirit JO10-5   ESTO JO9-2
    DCV JO10-4M   RVC '33 JO10-1   Alexandria'66 JO9-1
        DONK JO10-2   VVOR JO9-1
             
    3e Klasse 4   6e Klasse 03   8e Klasse 4
    Hillegersberg JO9-2   Hillegersberg JO9-6   Slikkerveer JO9-5
    Spirit JO9-2   DRL JO9-2   Be Fair JO9-5
    ARC JO9-4   Slikkerveer JO9-3   Spirit JO9-4
    Schoonhoven JO9-2   Barendrecht JO9-5   DCV JO9-3
    Gouda JO9-1   Spirit JO9-3   XerxesDZB JO9-6
    Stolwijk JO9-1   Zwervers, IJVV de JO9-3   BVCB JO9-6
    SC Feyenoord JO9-2   Smitshoek JO9-7   Groeneweg JO9-7
    Sportlust '46 JO9-4   RVVH JO9-5   Schipluiden JO9-3
    VVOR JO9-2   Bolnes JO9-1   Blijdorp JO9-4
    Lekkerkerk JO9-1   VVOR JO9-5   Gouderak JO9-1
    Swift Boys JO9-1   LMO JO9-3   Berkel JO9-6
        FC IJsselmonde JO9-3   Overmaas JO9-3
             
    10e Klasse 2   1e Klasse 4   4e Klasse 02
    Spirit JO9-5M   XerxesDZB JO8-2   Nieuwerkerk JO8-8
    Cabauw JO9-2M   VFC JO8-2   Bergambacht JO8-2
    VOC JO9-8M   CVV Zwervers JO8-2   DONK JO8-2
    VEP JO9-3M   TOGB JO8-3   Spirit JO8-2
    Olympia JO9-6M   Nieuwerkerk JO8-4   Perkouw JO8-1
    SPV '81 JO9-2M   VOC JO8-3   XerxesDZB JO8-8
        Spirit JO8-1   Zwervers, IJVV de JO8-2
    10 Klasse 3   Lekkerkerk JO8-1   DCV JO8-4
    Spirit JO9-6M   Alexandria'66 JO8-2   Gouderak JO8-1
    Zwervers, cvv, JO9-6M   VVOR JO8-1   Alexandria'66 JO8-6
    VOC JO9-9M   Maense JO8-2   Dilettant JO8-2
    Victoria'04 JO9-4M   Soccer Boys JO8-1    
    Blijdorp JO9-5M        
    VDL JO9-4M        
             
             
    MEIDEN        
             
    2e Klasse 4   2e Klasse 7   2e Klasse 4
    Bergambacht MO17-1   Binnenmaas MO15-1   ARC MO15-2
    XerxesDZB MO17-1   Zwervers, IJVV de MO15-1   NSV '46 MO15-1
    Cabauw MO17-1   Smitshoek MO15-2   VEP MO15-2
    Haastrecht MO17-1   Zwaluwen MO15-2   Nieuwerkerk MO15-2
    Groeneweg MO17-1   Spirit MO15-1   Jodan Boys MO15-2
    Jodan Boys MO17-2   CVV Zwervers MO15-1   FC Oudewater MO15-2
    DONK MO17-1   CKC MO15-1   ASW MO15-1
    Spirit MO17-1   Spijkenisse MO15-1   RVC '33 MO15-2
    Gouda MO17-1   SVS MO15-2   Bergambacht MO15-1
    Capelle MO17-1   ZBVH MO15-1   Olympia MO15-2
    CVV Zwervers MO17-1   NSVV MO15-2   Moerkapelle MO15-1
            Spirit MO15-2
             
    2e Klasse 3   1e Klasse 3   2e Klasse 3
    Alphense Boys MO13-1   Binnenmaas MO11-1   CVV Zwervers MO11-2
    Be Fair MO13-1   XerxesDZB MO11-1   VOC MO11-2
    DSO MO13-1   CVV Zwervers MO11-1   VEP MO11-1
    Stolwijk MO13-1   VOC MO11-1   Olympia MO11-1
    Altior MO13-1   Stolwijk MO11-1   Blijdorp MO11-1
    VEP MO13-1   DVV09 MO11-1   Jodan Boys MO11-1
    Siveo '60 MO13-1   Spirit MO11-1   Floreant MO11-1
    Nieuwerkerk MO13-2   VDL MO11-1   Bergambacht MO11-1
    Olympia MO13-1   Be Fair MO11-1   Spirit MO11-2
    XerxesDZB MO13-2   FC IJsselmonde MO11-1   ONA MO11-1
    Spirit MO13-1   sv Poortugaal MO11-1   Hillegersberg MO11-1
            Soccer Boys MO11-1