• Nieuwe sponsor binnen de Spirit familie, Van Roon en Roocar

    Spirit 9 heeft een sponsor gevonden. Autobedrijf Van Roon en Autobedrijf Roocar zijn een begrip in de Krimpenerwaard. Twee vestigingen waar drie gerenommeerde merken vertegenwoordigen: Honda, Nissan en Renault-Dacia. Het familiebedrijf bestaat al sinds 1972. Al meer dan een kwart eeuw officieel dealer van Honda

    Inmiddels zijn we als Autobedrijf Van Roon al meer dan een kwart eeuw officieel Hondadealer.  In 1990 openden we tegenover Autobedrijf Van Roon een tweede vestiging onder de naam Autobedrijf Roocar. Roocar is sinds 1990 Nissan-dealer. Sinds juni 2013 is daar het Franse automerk Renault bijgekomen.

    Mocht u langs willen komen voor een nieuwe auto, onderhoud of gewoon voor een kopje koffie, wij heten u te allen tijde van harte welkom! U vind autobedrijf van Roon aan Stad en Landschap 39 in Krimpen aan den IJssel, tel 0180-515237 of www.vanroon-roocar.nl