• Procedure afmelden wedstrijd

  • Senioren

    Afzeggingen van senioren dienen voor donderdagavond 19:30 uur door te worden gegeven bij de aanvoeder van het desbetreffende team. Slecht in uitzonderingsgevallen na donderdagavond kunnen afzeggingen worden doorgegeven aan de wedstrijdsecretaris van de senioren: Sandra Kooij-van Duijvendijk, via 0180-684448.

     Jeugd 

    Probeer om bezettingsproblemen te voorkomen het aantal afmeldingen tot een minimum te beperken. Indien je toch niet bij een voetbalwedstrijd of activiteit aanwezig kan zijn, laat de desbetreffende wedstrijdsecretaris dit dan tijdig weten (niet (alleen) bij leiders, tenzij daar andere afspraken over zijn). Deze heeft dan nog de tijd om voor jouw team een plaatsvervang(st)er te regelen, indien beschikbaar.

    A.u.b. afmelden voor onderdagavond 19:30 uur bij de desbetreffende wedstrijdcoördinator. (doordeweeks uiterlijk 2 avonden van te voren).  Afmelden per email of telefoon. 

    Bij nood na donderdag 19:30 uur ALLEEN per telefoon. Let op: afmelden voor wedstrijden is verplicht! Tegen wegblijven zonder vooraf tijdig af te melden zijn we genoodzaakt streng op te treden.

    Contactpersonen voor afzeggingen zijn:

    wedstrijden Jeugd Onder 19 (A-junioren)

    Ferry Govers

    06 - 20 49 07 36
    Asecretaris@vvspirit.nl

    wedstrijden Jeugd Onder 17 en 16 (B-junioren) Ferry Govers

    06 - 20 49 07 76
    Bsecretaris@vvspirit.nl

    wedstrijden Jeugd Onder 15 (C-junioren) vacant, tijdelijk Armand Cretz 06 - 25 03 56 94
    Csecretaris@vvspirit.nl
    wedstrijden Jeugd Onder 13 en 12 (D-pupillen) Miriam Lagerwaard 06 - 52 69 27 42
    Dsecretaris@vvspirit.nl

    wedstrijden Jeugd Onder 11 en 10 (E-pupillen)

    Mauritz Jansen

    06 - 51 20 80 32
    Esecretaris@vvspirit.nl

    wedstrijden Jeugd Onder 9 en 8 (F-pupillen)

    vacant, tijdelijk Bas Jonker

    06 - 51 46 05 78
    Fsecretaris@vvspirit.nl

    activiteiten Jeugd Onder 7 en 6 (ukken) Harry Oudshoorn 06 - 22 22 03 64
    ukkencoordinator@vvspirit.nl
    wedstrijden Meiden (alle jeugdleeftijden) John den Boer 06 - 14 82 02 86
    Msecretaris@vvspirit.nl

    clubscheidsrechters

    Leon Boers

    06 - 20 01 01 76
    scheidsrechters@vvspirit.nl


    Afmelden voor trainingen is niet nodig, tenzij daar met de desbetreffende trainer andere afspraken zijn gemaakt. De jeugd uitkomend in de JO19-1, JO17-1-, JO15-1 of JO13-1-selectie dienen zich uiterlijk een uur vooraf af te melden bij hun eigen trainer.