• Totaalprogramma komende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    za 02-03-2024DONK JO18-1Spirit JO19-2oefen14:30
    za 02-03-2024Spartaan'20 1Spirit 1regulier15:30
    za 02-03-2024vv Smitshoek 2Spirit 2regulier10:30
    za 02-03-2024Spirit 3Olympia 2regulier12:30
    za 02-03-2024Swift Boys 2Spirit 4regulier14:30
    za 02-03-2024Spirit 5Moerkapelle 2regulier12:45
    za 02-03-2024Dilettant 2Spirit 6regulier15:30
    za 02-03-2024Barendrecht 7Spirit 7regulier14:30
    za 02-03-2024Spirit 8SDV 7regulier15:00
    za 02-03-2024Dilettant 5Spirit 9regulier13:40
    za 02-03-2024CVV Zwervers 10Spirit 11regulier13:00
    za 02-03-2024Spirit 12SVS 7regulier15:30
    za 02-03-2024Spirit JO19-1Kozakken Boys JO19-1regulier14:45
    za 02-03-2024Spirit JO18-1RVVH JO18-1regulier10:30
    za 02-03-2024VVGZ JO17-1Spirit JO17-1regulier12:00
    za 02-03-2024Spirit JO17-2Dilettant JO17-1JMregulier11:30
    za 02-03-2024VOC JO16-3Spirit JO16-1regulier15:00
    za 02-03-2024Spirit JO15-1VOC JO15-1regulier10:30
    za 02-03-2024Spirit JO15-2Nieuwerkerk JO15-3regulier08:30
    za 02-03-2024Slikkerveer JO15-3Spirit JO15-3regulier12:00
    za 02-03-2024Be Fair JO14-3Spirit JO14-2regulier16:15
    za 02-03-2024Sportclub Excelsior JO14-3Spirit JO14-3regulier13:00
    za 02-03-2024SC Feyenoord JO13-2Spirit JO13-1regulier10:00
    za 02-03-2024Spirit JO13-2Jodan Boys, de JO13-2regulier08:45
    za 02-03-2024Zwervers, IJVV de JO13-3Spirit JO13-3regulier08:30
    za 02-03-2024Spirit JO12-1Alphense Boys JO12-2regulier08:30
    za 02-03-2024CVV Zwervers JO12-1Spirit JO12-2regulier08:30
    za 02-03-2024Gouderak JO12-1Spirit JO12-3regulier08:30
    za 02-03-2024Spirit JO12-4XerxesDZB JO12-2regulier08:30
    za 02-03-2024CVV Zwervers JO12-2Spirit JO12-5regulier11:45
    za 02-03-2024Spirit JO11-1Jodan Boys, de JO11-2regulier09:45
    za 02-03-2024Spirit JO11-2XerxesDZB JO11-1regulier11:00
    za 02-03-2024Schoonhoven JO11-2Spirit JO11-3regulier08:30
    za 02-03-2024Spirit JO10-1Olympia JO10-2regulier09:45
    za 02-03-2024CVC Reeuwijk JO10-1Spirit JO10-2regulier09:45
    za 02-03-2024Be Fair JO10-3Spirit JO10-3regulier10:30
    za 02-03-2024Spirit JO10-4FC Zoetermeer JO10-8regulier08:30
    za 02-03-2024Groeneweg JO10-3Spirit JO10-5regulier10:00
    za 02-03-2024Spirit JO10-6DONK MO10-1regulier08:30
    za 02-03-2024ARC JO9-2Spirit JO9-1regulier08:30
    za 02-03-2024Barendrecht JO9-5Spirit JO9-2regulier09:45
    za 02-03-2024Spirit JO9-3SVS JO9-3JMregulier09:45
    za 02-03-2024Spirit JO8-1Barendrecht JO8-1regulier11:00
    za 02-03-2024Spirit JO8-2DCV JO8-2regulier09:45
    za 02-03-2024Capelle JO8-4Spirit JO8-3regulier08:30
    za 02-03-2024Nieuwerkerk JO8-6Spirit JO8-4regulier08:30
    za 02-03-2024Spirit VR1DSS VR2regulier15:00
    za 02-03-2024Maense, FC VR1Spirit VR2regulier12:45
    za 02-03-2024Gouderak VR1Spirit VR3regulier10:30
    za 02-03-2024Spirit MO17-1Baronie MO17-1regulier12:45
    za 02-03-2024SHO MO17-1Spirit MO17-2regulier14:30
    za 02-03-2024Woerden MO15-1Spirit MO15-1regulier12:15
    za 02-03-2024Spirit MO15-2Capelle MO15-3regulier16:45
    za 02-03-2024Alexandria'66 MO15-1Spirit MO15-3regulier10:15
    za 02-03-2024Zwervers, IJVV de MO13-1Spirit MO13-2regulier08:30
    za 02-03-2024Spirit MO11-1Ommoord, sv MO11-1regulier09:45
    za 02-03-2024Spirit MO9-1VOC MO9-2regulier09:45
    za 02-03-2024Spirit Ukken leagueukkenactiviteit08:30
    di 05-03-2024Spirit MO13-1BVCB MO13-1VR-cup19:00
    wo 06-03-2024PPSC MO15-1Spirit MO15-1VR-cup19:15
    wo 06-03-2024CKC MO15-1Spirit MO15-3regulier19:00
    wo 06-03-2024Spirit JO14-1Drechtstreek JO14-1VR-cup19:15
    vr 08-03-2024Spirit 7-7 35+-1Alexandria'66 35+1regulier20:00
    vr 08-03-2024Schoonhoven 35+1Spirit 7-7 35+-1regulier20:30
    vr 08-03-2024Spirit 7-7 35+-1LMO 35+1regulier21:00
    vr 08-03-2024Zwervers, IJVV de 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier20:00
    vr 08-03-2024Spirit 7-7 35+-3DCV 35+1regulier20:30
    vr 08-03-2024TOGB 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier21:00
    vr 08-03-2024Spirit VR 30+-1Ommoord, sv VR30+1regulier20:00
    vr 08-03-2024Spirit VR 30+-1Zestienhoven VR30+2regulier20:30
    vr 08-03-2024CVV Zwervers VR30+2Spirit VR 30+-1regulier21:00
    za 09-03-2024Spirit 1Pelikaan 1regulier15:00
    za 09-03-2024Spirit 2MVV '27 2regulier12:30
    za 09-03-2024FC Oudewater 2Spirit 3regulier11:30
    za 09-03-2024Spirit 7Steeds Hooger 3regulier11:30
    za 09-03-2024GOZ 4Spirit 8regulier12:00
    za 09-03-2024Spirit 9Lekkerkerk 5regulier13:30
    za 09-03-2024LMO 4Spirit 10regulier10:15
    za 09-03-2024Spirit 11Schoonhoven 6regulier15:30
    za 09-03-2024Alexandria'66 5Spirit 12regulier15:45
    za 09-03-2024OJC ROSMALEN JO19-1Spirit JO19-1regulier15:15
    za 09-03-2024Groeneweg JO19-1Spirit JO19-2regulier15:15
    za 09-03-2024Zuidland JO18-1Spirit JO18-1regulier10:00
    za 09-03-2024Spirit JO17-1Olympia JO17-1regulier13:00
    za 09-03-2024FC Zoetermeer JO17-1Spirit JO17-2regulier15:15
    za 09-03-2024Spirit JO16-1Olympia JO16-1regulier13:15
    za 09-03-2024msv De Betrokken Spartaan JO15-1Spirit JO15-1regulier17:00
    za 09-03-2024VV Haastrecht JO15-1Spirit JO15-2regulier09:45
    za 09-03-2024Spirit JO15-3Hillegersberg, vv JO15-1regulier15:00
    za 09-03-2024CVV Zwervers JO14-1Spirit JO14-1regulier08:30
    za 09-03-2024Spirit JO14-2Stolwijk JO14-1regulier11:00
    za 09-03-2024Spirit JO14-3SVS JO14-2regulier11:30
    za 09-03-2024Spirit JO13-1CVV Zwervers JO13-1regulier08:45
    za 09-03-2024Groeneweg JO13-1Spirit JO13-2regulier11:45
    za 09-03-2024Spirit JO13-3Ammerstol JO13-1JMregulier08:30
    za 09-03-2024Stolwijk JO12-2Spirit JO12-1regulier11:45
    za 09-03-2024Spirit JO12-2SVS JO12-1regulier08:30
    za 09-03-2024Spirit JO12-3VV Haastrecht JO12-2regulier10:00
    za 09-03-2024VVOR JO12-4Spirit JO12-4regulier10:30
    za 09-03-2024Lekkerkerk JO12-3Spirit JO12-5regulier10:15
    za 09-03-2024Cabauw JO11-2Spirit JO11-1regulier08:45
    za 09-03-2024Ommoord, sv JO11-1Spirit JO11-2regulier10:45
    za 09-03-2024Spirit JO11-3Perkouw JO11-1regulier08:30
    za 09-03-2024Concordia JO10-1Spirit JO10-1regulier09:30
    za 09-03-2024Spirit JO10-2Groeneweg JO10-2regulier08:30
    za 09-03-2024Spirit JO10-3Lekkerkerk JO10-2regulier08:30
    za 09-03-2024SVS JO10-4Spirit JO10-5regulier08:30
    za 09-03-2024Spirit JO10-6Capelle MO10-1regulier09:45
    za 09-03-2024DSO JO9-2Spirit JO9-1regulier11:00
    za 09-03-2024Spirit JO9-2Dilettant JO9-1regulier09:45
    za 09-03-2024RVVH JO9-3Spirit JO9-3regulier10:15
    za 09-03-2024Spirit JO9-4DCV JO9-4regulier08:30
    za 09-03-2024Slikkerveer JO8-1Spirit JO8-1regulier08:30
    za 09-03-2024Ammerstol JO8-1JMSpirit JO8-2regulier08:30
    za 09-03-2024Spirit JO8-3DCV JO8-3regulier08:30
    za 09-03-2024Spirit JO8-4Gouderak JO8-1JMregulier09:45
    za 09-03-2024Spirit VR2Nieuwerkerk VR1regulier16:45
    za 09-03-2024Spirit VR3Olympia VR1regulier15:15
    za 09-03-2024ST MVV/Fortuna Sittard MO17-1Spirit MO17-1regulier13:00
    za 09-03-2024vv Smitshoek MO17-1Spirit MO17-2regulier15:00
    za 09-03-2024Spirit MO15-1vv Smitshoek MO15-1regulier10:30
    za 09-03-2024VOC MO15-2Spirit MO15-2regulier15:15
    za 09-03-2024Dilettant MO15-1Spirit MO15-3regulier11:00
    za 09-03-2024DCV MO13-1Spirit MO13-1regulier10:30
    za 09-03-2024Spirit MO13-2PPSC MO13-2regulier10:00
    za 09-03-2024CVC Reeuwijk MO11-1Spirit MO11-1regulier10:00
    za 09-03-2024Dilettant JO9-3JMSpirit MO9-1regulier10:30
    za 09-03-2024Spirit Ukken leagueukkenactiviteit10:00
    di 12-03-2024BVCB 1Spirit 1beker20:00
    wo 13-03-2024Smitshoek JO17-1Spirit JO17-1oefen20:00
    wo 13-03-2024Nieuwerkerk JO14-3Spirit JO14-1regulier19:00
    za 16-03-2024Rijsoord 1Spirit 1regulier14:30
    za 16-03-2024Groeneweg 2Spirit 2regulier10:45
    za 16-03-2024Spirit 3DONK 2regulier12:30
    za 16-03-2024HOV/DJSCR 5Spirit 4regulier12:00
    za 16-03-2024Spirit 5Stolwijk 2regulier16:45
    za 16-03-2024Capelle 5Spirit 6regulier16:00
    za 16-03-2024XerxesDZB 4Spirit 7regulier12:15
    za 16-03-2024SDV 9Spirit 9regulier15:00
    za 16-03-2024Spirit 10SVS 6regulier16:45
    za 16-03-2024Spirit 12Spirit 11regulier14:45
    za 16-03-2024Spirit JO19-1Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1regulier14:45
    za 16-03-2024Spirit JO19-2Berkel JO19-1regulier16:45
    za 16-03-2024v.v. Hekelingen JO18-1Spirit JO18-1regulier11:40
    za 16-03-2024Spirit JO17-1Spartaan'20 JO17-3regulier12:30
    za 16-03-2024Spirit JO17-2RVV Overschie JO17-1regulier14:45
    za 16-03-2024Spirit JO15-1vv Smitshoek JO15-1regulier10:30
    za 16-03-2024Floreant JO15-1JMSpirit JO15-2regulier10:00
    za 16-03-2024Spirit JO14-1Schoonhoven JO14-1regulier11:30
    za 16-03-2024Schoonhoven JO14-2Spirit JO14-2regulier09:45
    za 16-03-2024Nieuwerkerk JO14-4Spirit JO14-3regulier10:00
    za 16-03-2024Spirit JO13-1XerxesDZB JO13-1regulier08:45
    za 16-03-2024Dilettant JO13-1Spirit JO13-2regulier08:30
    za 16-03-2024Spirit JO13-3VVOR JO13-3regulier10:00
    za 16-03-2024Spirit JO12-1Excelsior Rotterdam JO12-1regulier11:15
    za 16-03-2024Capelle JO12-2Spirit JO12-2regulier08:30
    za 16-03-2024ONA JO12-2Spirit JO12-3regulier10:30
    za 16-03-2024Spirit JO12-4Lekkerkerk JO12-2regulier09:45
    za 16-03-2024Spirit JO12-5Nieuwerkerk JO12-4regulier09:45
    za 16-03-2024Spirit JO11-1Be Fair JO11-9regulier11:15
    za 16-03-2024Spirit JO11-2VVOR JO11-2regulier08:30
    za 16-03-2024Moordrecht JO11-3Spirit JO11-3regulier10:00
    za 16-03-2024Spirit JO10-1Charlois, sv JO10-1regulier09:30
    za 16-03-2024DONK JO10-1JMSpirit JO10-2regulier10:30
    za 16-03-2024Stolwijk JO10-1Spirit JO10-3regulier10:30
    za 16-03-2024Spirit JO10-4Moerkapelle JO10-1regulier09:30
    za 16-03-2024Spirit JO10-5Ommoord, sv JO10-4regulier09:30
    za 16-03-2024Groeneweg JO10-5Spirit JO10-6regulier08:30
    za 16-03-2024Spirit JO9-1HVV JO9-2regulier08:30
    za 16-03-2024Alexandria'66 JO9-4Spirit JO9-2regulier09:45
    za 16-03-2024Spirit JO9-3Ommoord, sv JO9-2regulier08:30
    za 16-03-2024Perkouw JO9-1Spirit JO9-4regulier10:00
    za 16-03-2024Spirit JO8-1Nootdorp JO8-1regulier08:30
    za 16-03-2024Spirit JO8-2Alexandria'66 JO8-4regulier08:30
    za 16-03-2024Alexandria'66 JO8-7Spirit JO8-3regulier08:30
    za 16-03-2024Be Fair JO8-4Spirit JO8-4regulier08:30
    za 16-03-2024SVO RVVH/Sparta RV&AV VR1Spirit VR1regulier15:00
    za 16-03-2024Berkel VR3Spirit VR2regulier15:15
    za 16-03-2024Spirit VR3Zwervers, IJVV de VR2regulier12:45
    za 16-03-2024Spirit MO17-1OJC ROSMALEN MO17-1regulier14:45
    za 16-03-2024Spirit MO17-2Olympia MO17-1regulier16:45
    za 16-03-2024Nieuwerkerk MO15-1Spirit MO15-1regulier11:30
    za 16-03-2024Spirit MO15-2Zestienhoven MO15-1regulier13:00
    za 16-03-2024Spirit MO15-3SVS MO15-1regulier08:30
    za 16-03-2024Spirit MO13-1Nieuwerkerk MO13-1regulier10:45
    za 16-03-2024DSVP MO13-3Spirit MO13-2regulier08:30
    za 16-03-2024Spirit MO11-1Zwervers, IJVV de MO11-1regulier08:30
    za 16-03-2024DCV MO9-1Spirit MO9-1regulier08:30
    wo 20-03-2024Charlois JO13-1Spirit JO13-1VR-cup 1/8-fin.18:30
    wo 20-03-2024Spirit JO15-1Zwervers IJVV JO15-1VR-cup19:00
    wo 20-03-2024Spirit JO19-1Spijkenisse JO19-1VR-cup 1/8-fin.20:00
    vr 22-03-2024Spirit 7-7 35+-1Schoonhoven 35+1regulier19:30
    vr 22-03-2024Spirit 7-7 35+-1Alexandria'66 35+1regulier20:00
    vr 22-03-2024LMO 35+1Spirit 7-7 35+-1regulier20:30
    vr 22-03-2024DCV 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier20:00
    vr 22-03-2024Spirit 7-7 35+-3Zwervers, IJVV de 35+1regulier20:30
    vr 22-03-2024TOGB 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier22:00
    vr 22-03-2024Spirit VR 30+-1Zestienhoven VR30+2regulier20:00
    vr 22-03-2024Ommoord, sv VR30+1Spirit VR 30+-1regulier20:30
    vr 22-03-2024Spirit VR 30+-1CVV Zwervers VR30+2regulier21:00
  • Thuis Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKldkmr SpiritKldkmr GastenDetails
    za 02-03-2024Spirit JO12-4XerxesDZB JO12-2regulier08:30Afgeschermdveld 2 B34
    za 02-03-2024Spirit JO12-1Alphense Boys JO12-2regulier08:30J.D. (Derk) van Zwienenveld 2 A26
    za 02-03-2024Spirit JO10-4FC Zoetermeer JO10-8regulier08:30veld 3 A11511
    za 02-03-2024Spirit JO15-2Nieuwerkerk JO15-3regulier08:30Afgeschermdveld 11410
    za 02-03-2024Spirit JO10-6DONK MO10-1regulier08:30veld 3 A21612
    za 02-03-2024Spirit Ukken leagueukkenactiviteit08:30veld 3 B78
    za 02-03-2024Spirit JO13-2Jodan Boys, de JO13-2regulier08:45N. (Noah) Damanveld 415
    za 02-03-2024Spirit JO8-2DCV JO8-2regulier09:45veld 3 B248
    za 02-03-2024Spirit MO9-1VOC MO9-2regulier09:45veld 3 B11511
    za 02-03-2024Spirit JO9-3SVS JO9-3JMregulier09:45veld 3 A137
    za 02-03-2024Spirit JO11-1Jodan Boys, de JO11-2regulier09:45Afgeschermdveld 2 A26
    za 02-03-2024Spirit JO10-1Olympia JO10-2regulier09:45veld 3 A21410
    za 02-03-2024Spirit MO11-1Ommoord, sv MO11-1regulier09:45Afgeschermdveld 2 B1612
    za 02-03-2024Spirit JO15-1VOC JO15-1regulier10:30S. (Sevket) Kilicveld 1139
    za 02-03-2024Spirit JO18-1RVVH JO18-1regulier10:30E. (Eric) de Vendtveld 415
    za 02-03-2024Spirit JO8-1Barendrecht JO8-1regulier11:00veld 3 A148
    za 02-03-2024Spirit JO11-2XerxesDZB JO11-1regulier11:00T. (Thico) Addicksveld 3 B37
    za 02-03-2024Spirit JO17-2Dilettant JO17-1JMregulier11:30Afgeschermdveld 226
    za 02-03-2024Spirit 3Olympia 2regulier12:30N. (Nigel) van Leeuwenveld 11410
    za 02-03-2024Spirit 5Moerkapelle 2regulier12:45veld 415
    za 02-03-2024Spirit MO17-1Baronie MO17-1regulier12:45B.J. (Bart Jan) de Jongveld 31511
    za 02-03-2024Spirit JO19-1Kozakken Boys JO19-1regulier14:45Afgeschermdveld 1139
    za 02-03-2024Spirit VR1DSS VR2regulier15:00E. (Eugene) Beeldsnijderveld 31612
    za 02-03-2024Spirit 8SDV 7regulier15:00veld 437
    za 02-03-2024Spirit 12SVS 7regulier15:30veld 248
    za 02-03-2024Spirit MO15-2Capelle MO15-3regulier16:45H. (Humphrey) Janssenveld 11511
    di 05-03-2024Spirit MO13-1BVCB MO13-1VR-cup19:00Afgeschermdveld 1
    wo 06-03-2024Spirit JO14-1Drechtstreek JO14-1VR-cup19:15Afgeschermdveld 1
    vr 08-03-2024Spirit 7-7 35+-1Alexandria'66 35+1regulier20:00veld 1 A
    vr 08-03-2024Spirit VR 30+-1Ommoord, sv VR30+1regulier20:00veld 2 B
    vr 08-03-2024Spirit 7-7 35+-3DCV 35+1regulier20:30veld 1 licht voor kwart en halve wedstrijden A
    vr 08-03-2024Spirit VR 30+-1Zestienhoven VR30+2regulier20:30veld 2 B
    vr 08-03-2024Spirit 7-7 35+-1LMO 35+1regulier21:00veld 1 A
    za 09-03-2024Spirit JO12-2SVS JO12-1regulier08:30veld 2 A
    za 09-03-2024Spirit JO8-3DCV JO8-3regulier08:30veld 3 A2
    za 09-03-2024Spirit JO9-4DCV JO9-4regulier08:30veld 3 A1
    za 09-03-2024Spirit JO11-3Perkouw JO11-1regulier08:30veld 2 B
    za 09-03-2024Spirit JO10-3Lekkerkerk JO10-2regulier08:30veld 3 B1
    za 09-03-2024Spirit JO10-2Groeneweg JO10-2regulier08:30veld 3 B2
    za 09-03-2024Spirit JO13-3Ammerstol JO13-1JMregulier08:30Afgeschermdveld 4
    za 09-03-2024Spirit JO13-1CVV Zwervers JO13-1regulier08:45C. (Chris) van der Weideveld 1
    za 09-03-2024Spirit JO8-4Gouderak JO8-1JMregulier09:45veld 3 B1
    za 09-03-2024Spirit JO9-2Dilettant JO9-1regulier09:45veld 3 A1
    za 09-03-2024Spirit JO10-6Capelle MO10-1regulier09:45veld 3 A2
    za 09-03-2024Spirit JO12-3VV Haastrecht JO12-2regulier10:00veld 4 A
    za 09-03-2024Spirit MO13-2PPSC MO13-2regulier10:00veld 2
    za 09-03-2024Spirit Ukken leagueukkenactiviteit10:00veld 4 B
    za 09-03-2024Spirit MO15-1vv Smitshoek MO15-1regulier10:30C. (Cees) de Jongveld 1
    za 09-03-2024Spirit JO14-2Stolwijk JO14-1regulier11:00E. (Eric) de Vendtveld 3
    za 09-03-2024Spirit 7Steeds Hooger 3regulier11:30veld 4
    za 09-03-2024Spirit JO14-3SVS JO14-2regulier11:30veld 2
    za 09-03-2024Spirit 2MVV '27 2regulier12:30A.J.P (Sander) Vijverbergveld 1
    za 09-03-2024Spirit JO17-1Olympia JO17-1regulier13:00J.B. (John) Fernandesveld 3
    za 09-03-2024Spirit JO16-1Olympia JO16-1regulier13:15Afgeschermdveld 2
    za 09-03-2024Spirit 9Lekkerkerk 5regulier13:30veld 4
    za 09-03-2024Spirit 1Pelikaan 1regulier15:00T.A. (Timo) van der Veldenveld 1
    za 09-03-2024Spirit JO15-3Hillegersberg, vv JO15-1regulier15:00veld 3
    za 09-03-2024Spirit VR3Olympia VR1regulier15:15veld 2
    za 09-03-2024Spirit 11Schoonhoven 6regulier15:30veld 4
    za 09-03-2024Spirit VR2Nieuwerkerk VR1regulier16:45veld 3
    za 16-03-2024Spirit JO8-2Alexandria'66 JO8-4regulier08:30veld 3 B1
    za 16-03-2024Spirit JO8-1Nootdorp JO8-1regulier08:30veld 3 B2
    za 16-03-2024Spirit JO9-3Ommoord, sv JO9-2regulier08:30veld 3 A2
    za 16-03-2024Spirit JO9-1HVV JO9-2regulier08:30veld 3 A1
    za 16-03-2024Spirit JO11-2VVOR JO11-2regulier08:30veld 2 B
    za 16-03-2024Spirit MO11-1Zwervers, IJVV de MO11-1regulier08:30veld 2 A
    za 16-03-2024Spirit MO15-3SVS MO15-1regulier08:30veld 4
    za 16-03-2024Spirit JO13-1XerxesDZB JO13-1regulier08:45Afgeschermdveld 1
    za 16-03-2024Spirit JO10-4Moerkapelle JO10-1regulier09:30veld 3 B1
    za 16-03-2024Spirit JO10-5Ommoord, sv JO10-4regulier09:30veld 3 A2
    za 16-03-2024Spirit JO10-1Charlois, sv JO10-1regulier09:30veld 3 B2
    za 16-03-2024Spirit JO12-4Lekkerkerk JO12-2regulier09:45veld 2 B
    za 16-03-2024Spirit JO12-5Nieuwerkerk JO12-4regulier09:45veld 2 A
    za 16-03-2024Spirit JO13-3VVOR JO13-3regulier10:00veld 4
    za 16-03-2024Spirit JO15-1vv Smitshoek JO15-1regulier10:30veld 1
    za 16-03-2024Spirit MO13-1Nieuwerkerk MO13-1regulier10:45veld 3
    za 16-03-2024Spirit JO12-1Excelsior Rotterdam JO12-1regulier11:15veld 2 A
    za 16-03-2024Spirit JO11-1Be Fair JO11-9regulier11:15veld 2 B
    za 16-03-2024Spirit JO14-1Schoonhoven JO14-1regulier11:30E. (Eric) de Vendtveld 4
    za 16-03-2024Spirit 3DONK 2regulier12:30veld 3
    za 16-03-2024Spirit JO17-1Spartaan'20 JO17-3regulier12:30veld 1
    za 16-03-2024Spirit VR3Zwervers, IJVV de VR2regulier12:45veld 2
    za 16-03-2024Spirit MO15-2Zestienhoven MO15-1regulier13:00veld 4
    za 16-03-2024Spirit 12Spirit 11regulier14:45veld 2
    za 16-03-2024Spirit JO19-1Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1regulier14:45veld 1
    za 16-03-2024Spirit MO17-1OJC ROSMALEN MO17-1regulier14:45veld 3
    za 16-03-2024Spirit JO17-2RVV Overschie JO17-1regulier14:45veld 4
    za 16-03-2024Spirit 5Stolwijk 2regulier16:45veld 1
    za 16-03-2024Spirit 10SVS 6regulier16:45veld 2
    za 16-03-2024Spirit MO17-2Olympia MO17-1regulier16:45veld 3
    za 16-03-2024Spirit JO19-2Berkel JO19-1regulier16:45veld 4
    wo 20-03-2024Spirit JO15-1Zwervers IJVV JO15-1VR-cup19:00veld 1
    wo 20-03-2024Spirit JO19-1Spijkenisse JO19-1VR-cup 1/8-fin.20:00veld 1
    vr 22-03-2024Spirit 7-7 35+-1Schoonhoven 35+1regulier19:30veld 1 B
    vr 22-03-2024Spirit 7-7 35+-1Alexandria'66 35+1regulier20:00veld 1 B
    vr 22-03-2024Spirit VR 30+-1Zestienhoven VR30+2regulier20:00veld 1 A
    vr 22-03-2024Spirit 7-7 35+-3Zwervers, IJVV de 35+1regulier20:30veld 4 A
    vr 22-03-2024Spirit VR 30+-1CVV Zwervers VR30+2regulier21:00veld 1 A
    za 23-03-2024Spirit JO15-3Groeneweg JO15-2regulier09:30veld 4
    za 23-03-2024Spirit MO15-3Alexandria'66 MO15-1regulier09:45veld 2
    za 23-03-2024Spirit JO17-2Be Fair JO17-1regulier10:15H. (Humphrey) Janssenveld 11410
    za 23-03-2024Spirit MO15-1Woerden MO15-1regulier10:45veld 3
    za 23-03-2024Spirit MO13-2Zwervers, IJVV de MO13-1regulier11:00veld 4
    za 23-03-2024Spirit MO17-2SHO MO17-1regulier11:15veld 2
    za 23-03-2024Spirit 2Hillegersberg, vv 2regulier12:30veld 1
    za 23-03-2024Spirit VR2DCV VR1regulier12:30veld 3
    za 23-03-2024Spirit 7CVV Zwervers 4regulier12:30veld 4
    za 23-03-2024Spirit 9Gouda 3regulier13:00veld 2
    za 23-03-2024Spirit 11Ammerstolse S.V. 3regulier14:30veld 4
    za 23-03-2024Spirit VR1Sleeuwijk VR1regulier15:00veld 3
    za 23-03-2024Spirit 1De Zwerver 1regulier15:00veld 1
    za 23-03-2024Spirit 4DCV 2regulier15:00veld 2
    za 30-03-2024Spirit MO13-2Stolwijk MO13-1 (9-tal)regulier09:45veld 2
    za 30-03-2024Spirit JO18-1Laakkwartier JO18-1regulier12:45Afgeschermdveld 2
    za 30-03-2024Spirit 11Spirit 12regulier12:45veld 3
    za 30-03-2024Spirit 10Slikkerveer 4regulier14:30veld 449
    za 30-03-2024Spirit 8Capelle 11regulier14:30veld 3
    za 30-03-2024Spirit 6XerxesDZB 3regulier15:00veld 2
    vr 05-04-2024Spirit VR 30+-1CVV Zwervers VR30+2regulier19:00veld 2 B
    vr 05-04-2024Spirit VR 30+-1Zestienhoven VR30+2regulier19:30veld 2 B
    vr 05-04-2024Spirit 7-7 35+-3TOGB 35+1regulier20:00veld 1 A
    vr 05-04-2024Spirit 7-7 35+-1Schoonhoven 35+1regulier20:30veld 2 A
    vr 05-04-2024Spirit 7-7 35+-3Zwervers, IJVV de 35+1regulier21:00veld 1 A
    za 06-04-2024Spirit MO15-2Soccer Boys MO15-1regulier08:30veld 4
    za 06-04-2024Spirit JO13-1Sportclub Excelsior MO14-1regulier08:45veld 1
    za 06-04-2024Spirit JO15-3Alexandria'66 JO15-4regulier10:00veld 4
    za 06-04-2024Spirit JO17-2Capelle JO17-2regulier10:15veld 1
    za 06-04-2024Spirit MO13-1Be Fair MO13-1regulier10:45veld 3
    za 06-04-2024Spirit JO14-3Alexandria'66 JO14-5regulier11:30veld 4
    za 06-04-2024Spirit 2Binnenmaas, FC 2regulier12:30veld 1
    za 06-04-2024Spirit VR2SVS VR1regulier12:30veld 3
    za 06-04-2024Spirit JO17-1VOC JO17-1regulier12:45veld 2
    za 06-04-2024Spirit 5Sportlust '46 3regulier13:00veld 4
    za 06-04-2024Spirit 4BZC / Zuiderpark 4regulier14:45veld 4
    za 06-04-2024Spirit JO19-1BVCB JO19-1regulier14:45veld 2
    za 06-04-2024Spirit MO17-1Kloetinge MO17-1regulier14:45veld 3
    za 06-04-2024Spirit 1EBOH 1regulier15:00veld 1
    za 06-04-2024Spirit VR3Jodan Boys, de VR3regulier16:45veld 3
    za 06-04-2024Spirit 6SDV 2regulier16:45veld 4
    za 06-04-2024Spirit JO19-2Nieuwkoop JO19-1regulier16:45veld 2
    za 06-04-2024Spirit JO14-1Soccer Boys JO14-2regulier17:00veld 1
    za 13-04-2024Spirit JO13-2ASW JO13-1regulier08:45veld 1
    za 13-04-2024Spirit JO15-1SC Feyenoord JO15-1regulier10:30veld 1
    za 13-04-2024Spirit JO14-2Kamerik JO14-1regulier11:15veld 4
    za 13-04-2024Spirit MO15-1Nieuwerkerk MO15-1regulier11:15veld 3
    za 13-04-2024Spirit MO13-2DSVP MO13-3regulier11:15veld 2
    za 13-04-2024Spirit 7SDV 3regulier12:15veld 1
    za 13-04-2024Spirit 9HOV/DJSCR 8regulier12:45veld 2
    za 13-04-2024Spirit JO15-2Moordrecht JO15-1regulier13:00veld 3
    za 13-04-2024Spirit JO18-1RAS JO18-1regulier13:00veld 4
    za 13-04-2024Spirit 3Schoonhoven 2regulier14:30veld 1
    za 13-04-2024Spirit 8NOCKralingen 5regulier14:45veld 2
    za 13-04-2024Spirit VR1IJzendijke VR1regulier15:00veld 3
    za 13-04-2024Spirit 12Ammerstolse S.V. 3regulier15:00veld 4
    za 13-04-2024Spirit JO16-1Zestienhoven JO16-3regulier16:30veld 1
    za 13-04-2024Spirit 11Slikkerveer 5regulier16:45veld 2
    vr 19-04-2024Spirit 7-7 35+-3TOGB 35+1regulier19:30veld 3-TOGB A
    vr 19-04-2024Spirit VR 30+-1Ommoord, sv VR30+1regulier20:00veld 3-Zestienhoven B
    vr 19-04-2024Spirit VR 30+-1CVV Zwervers VR30+2regulier20:30veld 3-Zestienhoven B
    vr 19-04-2024Spirit 7-7 35+-1Schoonhoven 35+1regulier21:00veld 3 B
    za 20-04-2024Spirit MO13-1DCV MO13-1regulier08:30veld 1
    za 20-04-2024Spirit JO13-3Capelle JO13-2regulier08:30veld 4
    za 20-04-2024Spirit MO15-2VOC MO15-2regulier08:30veld 3
    za 20-04-2024Spirit JO15-3Capelle JO15-2regulier09:45veld 4
    za 20-04-2024Spirit JO17-1Roosendaal JO17-1regulier10:15veld 1
    za 20-04-2024Spirit JO14-3FC Zoetermeer JO14-3regulier10:45veld 3
    za 20-04-2024Spirit 10Nieuwerkerk 8regulier11:15veld 4
    za 20-04-2024Spirit JO19-2ASW JO19-1regulier11:15veld 2
    za 20-04-2024Spirit 2Victoria'04 2regulier12:30veld 1
    za 20-04-2024Spirit VR2FC 's-Gravenzande VR2regulier12:30veld 3
    za 20-04-2024Spirit JO17-2CVC Reeuwijk JO17-1regulier13:15veld 4
    za 20-04-2024Spirit MO17-2vv Smitshoek MO17-1regulier13:15veld 2
    za 20-04-2024Spirit JO19-1OJC ROSMALEN JO19-1regulier14:45veld 3
    za 20-04-2024Spirit 1CVV Zwervers 1regulier15:00veld 1
    za 20-04-2024Spirit VR3CKC VR2regulier15:00veld 4
  • Uit Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 02-03-2024CVV Zwervers JO12-1Spirit JO12-2regulier08:30AfgeschermdSportpark Couwenhoek
    za 02-03-2024Gouderak JO12-1Spirit JO12-3regulier08:30Sportpark Gouderak
    za 02-03-2024Nieuwerkerk JO8-6Spirit JO8-4regulier08:30Sportpark Dorrestein
    za 02-03-2024Capelle JO8-4Spirit JO8-3regulier08:30Sportpark 't Slot
    za 02-03-2024ARC JO9-2Spirit JO9-1regulier08:30Sportpark Zegersloot
    za 02-03-2024Schoonhoven JO11-2Spirit JO11-3regulier08:30Sportpark Het Hofland
    za 02-03-2024Zwervers, IJVV de JO13-3Spirit JO13-3regulier08:30M. (Mumin) MehicYVV De Zwervers- De Groote Stee
    za 02-03-2024Zwervers, IJVV de MO13-1Spirit MO13-2regulier08:30W. (Wijnand) KonijnenburgYVV De Zwervers- De Groote Stee
    za 02-03-2024Barendrecht JO9-5Spirit JO9-2regulier09:45Sportpark De Bongerd
    za 02-03-2024CVC Reeuwijk JO10-1Spirit JO10-2regulier09:45Sportpark Groene Zoom
    za 02-03-2024Groeneweg JO10-3Spirit JO10-5regulier10:00Sportpark Van 't Verlaat
    za 02-03-2024SC Feyenoord JO13-2Spirit JO13-1regulier10:00Sportpark Varkenoord
    za 02-03-2024Alexandria'66 MO15-1Spirit MO15-3regulier10:15AfgeschermdSportpark Oosterflank
    za 02-03-2024vv Smitshoek 2Spirit 2regulier10:30O. (Omperkash-(Kash)) GannerSportpark Smitshoek
    za 02-03-2024Gouderak VR1Spirit VR3regulier10:30Sportpark Gouderak
    za 02-03-2024Be Fair JO10-3Spirit JO10-3regulier10:30Sportpark 't Suyt
    za 02-03-2024CVV Zwervers JO12-2Spirit JO12-5regulier11:45AfgeschermdSportpark Couwenhoek
    za 02-03-2024VVGZ JO17-1Spirit JO17-1regulier12:00P.M. (Patrick) BaremansSportpark De Noord
    za 02-03-2024Slikkerveer JO15-3Spirit JO15-3regulier12:00Sportpark Reyerpark
    za 02-03-2024Woerden MO15-1Spirit MO15-1regulier12:15AfgeschermdSportpark Woerden
    za 02-03-2024Maense, FC VR1Spirit VR2regulier12:45AfgeschermdSportpark Nieuw Vreelust
    za 02-03-2024CVV Zwervers 10Spirit 11regulier13:00Y. (Youri) DeibelSportpark Couwenhoek
    za 02-03-2024Sportclub Excelsior JO14-3Spirit JO14-3regulier13:00Sportpark Woudestein
    za 02-03-2024Dilettant 5Spirit 9regulier13:40J.G. (Jan) den BestenSportpark Dilettant
    za 02-03-2024Barendrecht 7Spirit 7regulier14:30Sportpark De Bongerd
    za 02-03-2024Swift Boys 2Spirit 4regulier14:30Sportpark Swift Boys
    za 02-03-2024SHO MO17-1Spirit MO17-2regulier14:30Sportpark Kikkershoek
    za 02-03-2024DONK JO18-1Spirit JO19-2oefen14:30Sportpark DONK
    za 02-03-2024VOC JO16-3Spirit JO16-1regulier15:00J. (Jeroen) BlokSportpark VOC
    za 02-03-2024Spartaan'20 1Spirit 1regulier15:30J.H. (Joost) BezemerSportpark Spartaan'20
    za 02-03-2024Dilettant 2Spirit 6regulier15:30Sportpark Dilettant
    za 02-03-2024Be Fair JO14-3Spirit JO14-2regulier16:15B.J. (Brian) SchaapSportpark 't Suyt
    wo 06-03-2024CKC MO15-1Spirit MO15-3regulier19:00Sportpark 't Veer
    wo 06-03-2024PPSC MO15-1Spirit MO15-1VR-cup19:15Sportpark Thurlede
    vr 08-03-2024Zwervers, IJVV de 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier20:00Sportpark Waalplantsoen
    vr 08-03-2024Schoonhoven 35+1Spirit 7-7 35+-1regulier20:30Sportpark Ouderkerk
    vr 08-03-2024TOGB 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier21:00Sportpark Waalplantsoen
    vr 08-03-2024CVV Zwervers VR30+2Spirit VR 30+-1regulier21:00Sportpark Couwenhoek
    za 09-03-2024Ammerstol JO8-1JMSpirit JO8-2regulier08:30Sportpark De Snackert
    za 09-03-2024Slikkerveer JO8-1Spirit JO8-1regulier08:30Sportpark Reyerpark
    za 09-03-2024SVS JO10-4Spirit JO10-5regulier08:30Sportpark Schenkel
    za 09-03-2024CVV Zwervers JO14-1Spirit JO14-1regulier08:30Sportpark Couwenhoek
    za 09-03-2024Cabauw JO11-2Spirit JO11-1regulier08:45Sportpark Cabauw
    za 09-03-2024Concordia JO10-1Spirit JO10-1regulier09:30Sportpark Concordia
    za 09-03-2024VV Haastrecht JO15-1Spirit JO15-2regulier09:45Sportpark Wilgenoord
    za 09-03-2024CVC Reeuwijk MO11-1Spirit MO11-1regulier10:00Sportpark Groene Zoom
    za 09-03-2024Zuidland JO18-1Spirit JO18-1regulier10:00Groot-Nibbeland
    za 09-03-2024LMO 4Spirit 10regulier10:15LMO
    za 09-03-2024Lekkerkerk JO12-3Spirit JO12-5regulier10:15Sportpark Lekkerkerk
    za 09-03-2024RVVH JO9-3Spirit JO9-3regulier10:15Sportpark Ridderkerk
    za 09-03-2024VVOR JO12-4Spirit JO12-4regulier10:30Sportpark De Venhoeve
    za 09-03-2024Dilettant JO9-3JMSpirit MO9-1regulier10:30Sportpark Dilettant
    za 09-03-2024DCV MO13-1Spirit MO13-1regulier10:30Sportpark Waalplantsoen
    za 09-03-2024Ommoord, sv JO11-1Spirit JO11-2regulier10:45Sportpark Zwansnesse
    za 09-03-2024DSO JO9-2Spirit JO9-1regulier11:00Sportpark Bentwoud
    za 09-03-2024Dilettant MO15-1Spirit MO15-3regulier11:00Sportpark Dilettant
    za 09-03-2024FC Oudewater 2Spirit 3regulier11:30W. (Kries) HoeblalSportpark Markveld
    za 09-03-2024Stolwijk JO12-2Spirit JO12-1regulier11:45Sportpark Stolwijk
    za 09-03-2024Groeneweg JO13-1Spirit JO13-2regulier11:45Sportpark Van 't Verlaat
    za 09-03-2024GOZ 4Spirit 8regulier12:00Sportpark De Erve
    za 09-03-2024ST MVV/Fortuna Sittard MO17-1Spirit MO17-1regulier13:00Sportpark Geusselt Zuid
    za 09-03-2024vv Smitshoek MO17-1Spirit MO17-2regulier15:00Sportpark Smitshoek
    za 09-03-2024OJC ROSMALEN JO19-1Spirit JO19-1regulier15:15M (Marvin) ReuversSportpark De Groote Wielen
    za 09-03-2024VOC MO15-2Spirit MO15-2regulier15:15Sportpark VOC
    za 09-03-2024Groeneweg JO19-1Spirit JO19-2regulier15:15Sportpark Van 't Verlaat
    za 09-03-2024FC Zoetermeer JO17-1Spirit JO17-2regulier15:15Sportpark FC Zoetermeer
    za 09-03-2024Alexandria'66 5Spirit 12regulier15:45Sportpark Oosterflank
    za 09-03-2024msv De Betrokken Spartaan JO15-1Spirit JO15-1regulier17:00J.B. (Bas) SijrierSportpark Nieuw Vreelust
    di 12-03-2024BVCB 1Spirit 1beker20:00Sportpark Sporthoek
    wo 13-03-2024Nieuwerkerk JO14-3Spirit JO14-1regulier19:00Sportpark Dorrestein
    wo 13-03-2024Smitshoek JO17-1Spirit JO17-1oefen20:00Sportpark Smitshoek
    za 16-03-2024Capelle JO12-2Spirit JO12-2regulier08:30Sportpark 't Slot
    za 16-03-2024Alexandria'66 JO8-7Spirit JO8-3regulier08:30Sportpark Oosterflank
    za 16-03-2024Be Fair JO8-4Spirit JO8-4regulier08:30Sportpark 't Suyt
    za 16-03-2024DCV MO9-1Spirit MO9-1regulier08:30Sportpark Waalplantsoen
    za 16-03-2024Dilettant JO13-1Spirit JO13-2regulier08:30Sportpark Dilettant
    za 16-03-2024DSVP MO13-3Spirit MO13-2regulier08:30Sportpark De Groene Wijdte
    za 16-03-2024Groeneweg JO10-5Spirit JO10-6regulier08:30Sportpark Van 't Verlaat
    za 16-03-2024Alexandria'66 JO9-4Spirit JO9-2regulier09:45Sportpark Oosterflank
    za 16-03-2024Schoonhoven JO14-2Spirit JO14-2regulier09:45Sportpark Het Hofland
    za 16-03-2024Perkouw JO9-1Spirit JO9-4regulier10:00Sportpark Over De Wetering
    za 16-03-2024Moordrecht JO11-3Spirit JO11-3regulier10:00Sportpark 't Ambacht
    za 16-03-2024Nieuwerkerk JO14-4Spirit JO14-3regulier10:00Sportpark Dorrestein
    za 16-03-2024Floreant JO15-1JMSpirit JO15-2regulier10:00Sportpark Floreant
    za 16-03-2024ONA JO12-2Spirit JO12-3regulier10:30Sportpark ONA
    za 16-03-2024Stolwijk JO10-1Spirit JO10-3regulier10:30Sportpark Stolwijk
    za 16-03-2024DONK JO10-1JMSpirit JO10-2regulier10:30Sportpark DONK
    za 16-03-2024Groeneweg 2Spirit 2regulier10:45Sportpark Van 't Verlaat
    za 16-03-2024Nieuwerkerk MO15-1Spirit MO15-1regulier11:30Sportpark Dorrestein
    za 16-03-2024v.v. Hekelingen JO18-1Spirit JO18-1regulier11:40Sportpark Het Spui
    za 16-03-2024HOV/DJSCR 5Spirit 4regulier12:00Sportpark De Bosdreef
    za 16-03-2024XerxesDZB 4Spirit 7regulier12:15Sportpark Faas Wilkes
    za 16-03-2024Rijsoord 1Spirit 1regulier14:30Het Kraaiennest
    za 16-03-2024Spirit 12Spirit 11regulier14:45Sportpark Ouderkerk
    za 16-03-2024SVO RVVH/Sparta RV&AV VR1Spirit VR1regulier15:00Sportcomplex Nieuw Terbregge
    za 16-03-2024SDV 9Spirit 9regulier15:00AfgeschermdSportpark Toepad
    za 16-03-2024Berkel VR3Spirit VR2regulier15:15Sportpark Het Hoge Land
    za 16-03-2024Capelle 5Spirit 6regulier16:00Sportpark 't Slot
    wo 20-03-2024Charlois JO13-1Spirit JO13-1VR-cup 1/8-fin.18:30Sportpark SV Charlois
    vr 22-03-2024DCV 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier20:00YVV De Zwervers- De Groote Stee
    vr 22-03-2024LMO 35+1Spirit 7-7 35+-1regulier20:30LMO
    vr 22-03-2024Ommoord, sv VR30+1Spirit VR 30+-1regulier20:30Sportpark Ouderkerk
    vr 22-03-2024TOGB 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier22:00YVV De Zwervers- De Groote Stee
    za 23-03-2024Oranje Wit JO15-1Spirit JO15-1regulier10:00Sportpark Oranje Wit
    za 23-03-2024Baronie MO17-1Spirit MO17-1regulier12:15Sportpark De Blauwe Kei
    za 23-03-2024Schoonhoven 6Spirit 12regulier12:45Sportpark Het Hofland
    za 23-03-2024Walcheren JO17-1Spirit JO17-1regulier12:45Sportpark Bonedijke
    za 23-03-2024Lekkerkerk 4Spirit 8regulier13:00Sportpark Lekkerkerk
    za 23-03-2024DSO 4Spirit 5regulier13:00Sportpark Bentwoud
    za 23-03-2024CVV Zwervers 9Spirit 10regulier13:15Sportpark Couwenhoek
    za 23-03-2024IJFC 4Spirit 3regulier14:30Sportpark Groenvliet
    za 23-03-2024Soccer Boys JO19-1Spirit JO19-2regulier14:30Sportpark Merenveld
    za 23-03-2024Kozakken Boys JO19-1Spirit JO19-1regulier15:00Sportpark De Zwaaier
    za 23-03-2024Capelle MO15-3Spirit MO15-2regulier15:00Sportpark 't Slot
    za 23-03-2024Nieuwerkerk VR2Spirit VR3regulier16:15AfgeschermdSportpark Dorrestein
    di 26-03-2024VVOR VR1Spirit VR1VR-cup 20:00Sportpark De Venhoeve
    za 30-03-2024CVV Zwervers MO15-1Spirit MO15-2regulier09:30Sportpark Couwenhoek
    za 30-03-2024Jodan Boys, de VR3Spirit VR3regulier12:30Sportpark Oosterwei
    za 30-03-2024Spirit 11Spirit 12regulier12:45Sportpark Ouderkerk
    za 30-03-2024CVC Reeuwijk 3Spirit 5regulier14:30Sportpark Groene Zoom
    vr 05-04-2024LMO 35+1Spirit 7-7 35+-1regulier20:00Sportpark Het Hofland
    vr 05-04-2024Ommoord, sv VR30+1Spirit VR 30+-1regulier20:00Sportpark Zwansnesse
    vr 05-04-2024DCV 35+1Spirit 7-7 35+-3regulier20:30Sportpark Ouderkerk
    vr 05-04-2024Alexandria'66 35+1Spirit 7-7 35+-1regulier21:00Sportpark Het Hofland
    za 06-04-2024RVC '33 JO13-1Spirit JO13-2regulier08:30Sportpark RVC '33
    za 06-04-2024BVCB MO13-2Spirit MO13-2regulier08:30AfgeschermdSportpark Sporthoek
    za 06-04-2024DONK MO15-1Spirit MO15-3regulier08:30Sportpark DONK
    za 06-04-2024Vredenburch JO16-2Spirit JO16-1regulier08:30Sportpark Vredenburch
    za 06-04-2024Jodan Boys, de JO15-1Spirit JO15-1regulier09:45Sportpark Oosterwei
    za 06-04-2024WDS JO14-1JMSpirit JO14-2regulier10:15Sportpark Wierickeweide
    za 06-04-2024FC Zoetermeer JO15-2JMSpirit JO15-2regulier10:15Sportpark FC Zoetermeer
    za 06-04-2024VEP 2Spirit 3regulier11:15Sportpark Cromwijck
    za 06-04-2024CVV Zwervers 10Spirit 12regulier12:15Sportpark Couwenhoek
    za 06-04-2024Capelle MO15-2Spirit MO15-1regulier12:15Sportpark 't Slot
    za 06-04-2024Delta Sports '95 FC VR1Spirit VR1regulier12:45Sportpark De Kruisboog