• Totaalprogramma komende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    di 28-05-2024Rohda '76 3Spirit 5regulier11:45
    di 28-05-2024Spirit JO10-5CKC JO10-3regulier18:15
    di 28-05-2024Spirit MO17-2Charlois, sv MO17-1regulier19:00
    di 28-05-2024Spirit MO13-1DCV MO13-1regulier18:00
    wo 29-05-2024Blijdorp MO15-1Spirit MO15-1regulier19:00
    wo 29-05-2024Spirit JO16 (op uitnodiging)VVGZ JO17-1 nw.oefen nieuw20:00
    za 01-06-2024toernooi bij SSSSpirit JO12-5toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij De ZwerverSpirit JO10-4toernooi 00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO9-2toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO9-3toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO8-1toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij DESTOSpirit MO13-1toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO12-3toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO12-4toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij SSSSpirit JO12-1toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO10-2toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO10-3toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO10-6toernooi00:00
    za 01-06-2024toernooi bij Full Speedukken (op uitnodiging)toernooi00:00
    za 01-06-2024VELO JO17-1 nw.Spirit JO16 (op uitnodiging)oefen nieuw12:00
    za 01-06-2024Spirit 1MOC'17 1nacompetitie14:30
    za 01-06-2024Floreant 2Spirit 5regulier14:30
    za 01-06-2024Spirit 6Slikkerveer 3regulier14:45
    za 01-06-2024Dilettant 3Spirit 7regulier13:00
    za 01-06-2024Spirit 9Gouderak 3regulier14:45
    za 01-06-2024Spirit 10BZC / Zuiderpark 3regulier12:45
    za 01-06-2024Semper Altius JO18-1Spirit JO18-1regulier12:00
    za 01-06-2024Ommoord, sv JO15-1Spirit JO15-3regulier09:00
    za 01-06-2024ARC JO14-3Spirit JO14-1regulier08:30
    za 01-06-2024Ommoord, sv JO14-1Spirit JO14-3regulier11:00
    za 01-06-2024Spirit JO10-6EMM'21 MO10-1regulier08:30
    za 01-06-2024Nieuwerkerk JO8-3Spirit JO8-2regulier09:45
    za 01-06-2024Spirit JO8-4CVV Zwervers JO8-3regulier08:30
    za 01-06-2024SVO RVVH/Sparta RV&AV VR1Spirit VR1beker14:00
    za 01-06-2024Spirit VR3DONK VR2regulier12:30
    za 01-06-2024Spirit MO17-2vv Smitshoek MO17-1regulier13:00
    za 01-06-2024Spirit MO15-2Soccer Boys MO15-1regulier11:15
    za 01-06-2024Spirit MO15-3VVOR MO15-1regulier09:45
    za 01-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)RVVH JO13-2oefen 11t1109:00
    za 01-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)Smitshoek JO14-1 nw.oefen nieuw10:45
    za 01-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)YVV de Zwervers JO14-nwoefen nieuw11:00
    za 01-06-2024Spirit JO16 (op uitnodiging)n.n.b.oefen12:45
    za 01-06-2024Spirit JO18 (op uitnodiging)n.n.b.oefen15:00
    ma 03-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)VVGZ JO13-nieuwoefen 11t1119:00
    wo 05-06-2024Schoonhoven JO17-1 nw.Spirit JO16 (op uitnodiging)oefen nieuw19:00
    wo 05-06-2024Spirit 12Slikkerveer 5regulier20:30
    wo 05-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)Jodan Boys JO15-1 nw.oefen nieuw19:00
    za 08-06-2024toernooi bij StrijenSpirit JO13-3toernooi00:00
    za 08-06-2024FC 's-Gravenzande JO15-1 nwSpirit JO14 (op uitnodiging)oefen nieuw09:00
    za 08-06-2024Lekkerkerk JO13-1 nw.Spirit JO12 (op uitnodiging)oefen nieuw09:00
    za 08-06-2024Bergambacht JO19-1 nw.Spirit JO18 (op uitnodiging)oefen nieuw11:00
    za 08-06-2024Spirit 6SDV 2regulier17:00
    za 08-06-2024Spirit 8GOZ 4regulier17:00
    za 08-06-2024Spirit 9Dilettant 5regulier16:30
    za 08-06-2024Spirit JO8-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO8-2toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO8-3toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO8-4toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO9-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO9-2toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO9-3toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO9-4toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit JO10-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024Spirit MO11-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00
    za 08-06-2024ukkentoernooi bij Spirit tot 12:00toernooi09:20
    za 08-06-2024Spirit JO9-5toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO10-2toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO10-3toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO10-4toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO10-5toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO11-1toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO11-2toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO11-3toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    za 08-06-2024Spirit JO10-6toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30
    wo 12-06-2024Jodan Boys JO19-1 nw.Spirit JO18 (op uitnodiging)oefen nieuw19:30
    wo 12-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)Nieuw-Lekkerland JO15-1 nw.oefen nieuw19:00
    do 13-06-2024Spirit JO8-1DCV JO8-1oefen18:00
    za 15-06-2024toernooi bij RockanjeSpirit JO11-3toernooi00:00
    za 15-06-2024toernooi bij LekkerkerkSpirit JO10-1toernooi00:00
    za 15-06-2024toernooi bij RockanjeSpirit JO10-3toernooi00:00
    za 15-06-2024toernooi bij LekkerkerkSpirit MO13-2toernooi00:00
    za 15-06-2024toernooi bij AlphiaSpirit JO10-6toernooi00:00
    za 15-06-2024toernooi bij Lekkerkerkukken (op uitnodiging)toernooi00:00
    za 15-06-2024toernooi bij DilettantSpirit JO9-2toernooi00:00
    wo 19-06-2024Spirit JO18 (op uitnodiging)Smitshoek JO19-1 nw.oefen nieuw00:00
    wo 19-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)Excelsior M. JO13-2 nw.oefen nieuw18:30
    za 22-06-2024toernooi bij Quick BoysSpirit JO10-1toernooi00:00
    za 22-06-2024Zoetermeer JO15-1 nwSpirit JO14 (op uitnodiging)oefen nieuw10:00
    za 22-06-2024Zoetermeer JO15-2 nw.Spirit JO14 (op uitnodiging)oefen nieuw12:00
    za 22-06-2024Spirit JO18 (op uitnodiging)Wieldrecht JO19-1 nwoefen nieuw00:00
    za 22-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)Meerbrug JO13-2 nw.oefen nieuw 11t1109:00
    za 22-06-2024Zomerclinic Spiritgroep 1activiteit09:00
    za 22-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)TVC JO13-1 nw.oefen nieuw 11t1110:45
    za 22-06-2024Zomerclinic Spiritgroep 2activiteit10:45
  • Thuis Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKldkmr SpiritKldkmr GastenDetails
    di 28-05-2024Spirit MO13-1DCV MO13-1regulier18:00Afgeschermdveld 21611
    di 28-05-2024Spirit JO10-5CKC JO10-3regulier18:15veld 4 B112
    di 28-05-2024Spirit MO17-2Charlois, sv MO17-1regulier19:00veld 31312
    wo 29-05-2024Spirit JO16 (op uitnodiging)VVGZ JO17-1 nw.oefen nieuw20:00veld 1138
    za 01-06-2024Spirit JO8-4CVV Zwervers JO8-3regulier08:30veld 3 B1
    za 01-06-2024Spirit JO10-6EMM'21 MO10-1regulier08:30veld 3 A1
    za 01-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)RVVH JO13-2oefen 11t1109:00veld 1
    za 01-06-2024Spirit MO15-3VVOR MO15-1regulier09:45E. (Eric) de Vendtveld 2
    za 01-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)Smitshoek JO14-1 nw.oefen nieuw10:45Afgeschermdveld 1
    za 01-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)YVV de Zwervers JO14-nwoefen nieuw11:00veld 3
    za 01-06-2024Spirit MO15-2Soccer Boys MO15-1regulier11:15C. (Cees) de Jongveld 2
    za 01-06-2024Spirit VR3DONK VR2regulier12:30E. (Eric) de Vendtveld 4
    za 01-06-2024Spirit 10BZC / Zuiderpark 3regulier12:45veld 3
    za 01-06-2024Spirit JO16 (op uitnodiging)n.n.b.oefen12:45veld 1
    za 01-06-2024Spirit MO17-2vv Smitshoek MO17-1regulier13:00veld 2
    za 01-06-2024Spirit 1MOC'17 1nacompetitie14:30veld 1
    za 01-06-2024Spirit 6Slikkerveer 3regulier14:45veld 3
    za 01-06-2024Spirit 9Gouderak 3regulier14:45veld 4
    za 01-06-2024Spirit JO18 (op uitnodiging)n.n.b.oefen15:00veld 1
    ma 03-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)VVGZ JO13-nieuwoefen 11t1119:00veld 1
    wo 05-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)Jodan Boys JO15-1 nw.oefen nieuw19:00veld 1
    wo 05-06-2024Spirit 12Slikkerveer 5regulier20:30veld 1
    za 08-06-2024Spirit JO8-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 3 B2
    za 08-06-2024Spirit JO8-2toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 3 B1
    za 08-06-2024Spirit JO8-3toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 3 A2
    za 08-06-2024Spirit JO8-4toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 3 A1
    za 08-06-2024Spirit JO9-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 4 B1
    za 08-06-2024Spirit JO9-2toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 4 B2
    za 08-06-2024Spirit JO9-3toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 4 A1
    za 08-06-2024Spirit JO9-4toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 4 A2
    za 08-06-2024Spirit JO10-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 2 B1
    za 08-06-2024Spirit MO11-1toernooi bij Spirit tot 12:30toernooi09:00veld 2 A
    za 08-06-2024ukkentoernooi bij Spirit tot 12:00toernooi09:20veld 1
    za 08-06-2024Spirit JO9-5toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 2 B2
    za 08-06-2024Spirit JO10-2toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 3 B2
    za 08-06-2024Spirit JO10-3toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 3 B1
    za 08-06-2024Spirit JO10-4toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 3 A2
    za 08-06-2024Spirit JO10-5toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 3 A1
    za 08-06-2024Spirit JO11-1toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 1 A
    za 08-06-2024Spirit JO11-2toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 1 B
    za 08-06-2024Spirit JO11-3toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 2 A
    za 08-06-2024Spirit JO10-6toernooi bij Spirit tot 16:30toernooi13:30veld 2 B1
    za 08-06-2024Spirit 9Dilettant 5regulier16:30veld 3
    za 08-06-2024Spirit 8GOZ 4regulier17:00veld 2
    za 08-06-2024Spirit 6SDV 2regulier17:00veld 1
    wo 12-06-2024Spirit JO14 (op uitnodiging)Nieuw-Lekkerland JO15-1 nw.oefen nieuw19:00veld 1
    do 13-06-2024Spirit JO8-1DCV JO8-1oefen18:00veld 1 B2
    wo 19-06-2024Spirit JO18 (op uitnodiging)Smitshoek JO19-1 nw.oefen nieuw00:00veld 1
    wo 19-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)Excelsior M. JO13-2 nw.oefen nieuw18:30veld 1
    za 22-06-2024Spirit JO18 (op uitnodiging)Wieldrecht JO19-1 nwoefen nieuw00:00veld 3
    za 22-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)Meerbrug JO13-2 nw.oefen nieuw 11t1109:00veld 3
    za 22-06-2024Zomerclinic Spiritgroep 1activiteit09:00veld 1
    za 22-06-2024Spirit JO12 (op uitnodiging)TVC JO13-1 nw.oefen nieuw 11t1110:45veld 3
    za 22-06-2024Zomerclinic Spiritgroep 2activiteit10:45veld 1
  • Uit Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    di 28-05-2024Rohda '76 3Spirit 5regulier11:45J..J. (Jonathan) VeldhuijzenSportpark Broekvelden
    wo 29-05-2024Blijdorp MO15-1Spirit MO15-1regulier19:00Sportcomplex Noorderbocht
    za 01-06-2024toernooi bij SSSSpirit JO12-5toernooi00:00Sportpark SSS
    za 01-06-2024toernooi bij De ZwerverSpirit JO10-4toernooi 00:00Sportpark Souburgh
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO9-2toernooi00:00Sportpark 't Slot
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO9-3toernooi00:00Sportpark 't Slot
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO8-1toernooi00:00Sportpark 't Slot
    za 01-06-2024toernooi bij DESTOSpirit MO13-1toernooi00:00DESTO - Sportpark Vryheit
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO12-3toernooi00:00Sportpark Ouderkerk
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO12-4toernooi00:00Sportpark 't Slot
    za 01-06-2024toernooi bij SSSSpirit JO12-1toernooi00:00Sportpark SSS
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO10-2toernooi00:00Sportpark 't Slot
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO10-3toernooi00:00Sportpark 't Slot
    za 01-06-2024toernooi bij CapelleSpirit JO10-6toernooi00:00Sportpark 't Slot
    za 01-06-2024toernooi bij Full Speedukken (op uitnodiging)toernooi00:00Sportpark Kerkpolder Full Speed
    za 01-06-2024ARC JO14-3Spirit JO14-1regulier08:30Sportpark Zegersloot
    za 01-06-2024Ommoord, sv JO15-1Spirit JO15-3regulier09:00Sportpark Zwansnesse
    za 01-06-2024Nieuwerkerk JO8-3Spirit JO8-2regulier09:45Sportpark Dorrestein
    za 01-06-2024Ommoord, sv JO14-1Spirit JO14-3regulier11:00Sportpark Zwansnesse
    za 01-06-2024Semper Altius JO18-1Spirit JO18-1regulier12:00Sportpark Hoekpolder
    za 01-06-2024VELO JO17-1 nw.Spirit JO16 (op uitnodiging)oefen nieuw12:00Sportpark VELO
    za 01-06-2024Dilettant 3Spirit 7regulier13:00Sportpark Dilettant
    za 01-06-2024SVO RVVH/Sparta RV&AV VR1Spirit VR1beker14:00R.C.P. (Robin) de KoningSportpark Oosterwei
    za 01-06-2024Floreant 2Spirit 5regulier14:30Sportpark Floreant
    wo 05-06-2024Schoonhoven JO17-1 nw.Spirit JO16 (op uitnodiging)oefen nieuw19:00Sportpark Het Hofland
    za 08-06-2024toernooi bij StrijenSpirit JO13-3toernooi00:00Sportpark Strijen
    za 08-06-2024FC 's-Gravenzande JO15-1 nwSpirit JO14 (op uitnodiging)oefen nieuw09:00Juliana Sportpark
    za 08-06-2024Lekkerkerk JO13-1 nw.Spirit JO12 (op uitnodiging)oefen nieuw09:00Sportpark Lekkerkerk
    za 08-06-2024Bergambacht JO19-1 nw.Spirit JO18 (op uitnodiging)oefen nieuw11:00Sportpark Hofkamp
    wo 12-06-2024Jodan Boys JO19-1 nw.Spirit JO18 (op uitnodiging)oefen nieuw19:30Sportpark Oosterwei
    za 15-06-2024toernooi bij RockanjeSpirit JO11-3toernooi00:00Sportpark Drenkeling
    za 15-06-2024toernooi bij LekkerkerkSpirit JO10-1toernooi00:00Sportpark Lekkerkerk
    za 15-06-2024toernooi bij RockanjeSpirit JO10-3toernooi00:00Sportpark Drenkeling
    za 15-06-2024toernooi bij LekkerkerkSpirit MO13-2toernooi00:00Sportpark Lekkerkerk
    za 15-06-2024toernooi bij AlphiaSpirit JO10-6toernooi00:00Sportpark De Bijlen
    za 15-06-2024toernooi bij Lekkerkerkukken (op uitnodiging)toernooi00:00Sportpark Lekkerkerk
    za 15-06-2024toernooi bij DilettantSpirit JO9-2toernooi00:00Sportpark Dilettant
    za 22-06-2024toernooi bij Quick BoysSpirit JO10-1toernooi00:00Sportpark Nieuw Zuid
    za 22-06-2024Zoetermeer JO15-1 nwSpirit JO14 (op uitnodiging)oefen nieuw10:00Sportpark FC Zoetermeer
    za 22-06-2024Zoetermeer JO15-2 nw.Spirit JO14 (op uitnodiging)oefen nieuw12:00Sportpark FC Zoetermeer