• Totaalprogramma komende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    za 16-11-2019De Zwerver 1Spirit 1regulier14:30
    za 16-11-2019Spirit 3Dilettant 2regulier15:15
    za 16-11-2019Capelle 7Spirit 6regulier12:45
    za 16-11-2019Zwervers, IJVV de 6Spirit 7regulier14:30
    za 16-11-2019Spirit 8Moordrecht 2regulier13:15
    za 16-11-2019Schoonhoven 5Spirit 9regulier13:00
    za 16-11-2019Spirit 10Schoonhoven 6regulier15:15
    za 16-11-2019Spirit 11DONK 1regulier11:15
    za 16-11-2019Spirit JO19-1NOCKralingen JO19-1regulier14:45
    za 16-11-2019Spirit JO19-2Jodan Boys, de JO19-5regulier11:30
    za 16-11-2019Spirit JO17-1Alexandria'66 JO17-2regulier12:30
    za 16-11-2019RVC '33 JO17-1Spirit JO17-2regulier15:00
    za 16-11-2019NOCKralingen JO17-1Spirit JO17-3regulier09:00
    za 16-11-2019Spirit JO17-4VEP JO17-3regulier13:30
    za 16-11-2019Spirit JO16-1Binnenmaas, FC JO16-1regulier16:30
    za 16-11-2019Sparta (AV) JO15-1Spirit JO15-1regulier14:30
    za 16-11-2019Spirit JO15-2Moordrecht JO15-1regulier10:30
    za 16-11-2019Spirit JO15-3Dilettant JO15-2regulier11:15
    za 16-11-2019Spirit JO14-1Olympia JO14-1regulier08:45
    za 16-11-2019Spirit JO14-2Zoetermeer, fc JO14-2regulier10:00
    za 16-11-2019Excelsior R. JO13-1Spirit JO13-1regulier11:30
    za 16-11-2019Gouda JO13-1Spirit JO13-2regulier10:00
    za 16-11-2019CKC JO13-2Spirit JO13-3regulier08:30
    za 16-11-2019FC IJsselmonde JO12-1Spirit JO12-1regulier08:30
    za 16-11-2019Spirit JO12-2Capelle JO12-2regulier08:30
    za 16-11-2019Schoonhoven JO11-2Spirit JO11-3regulier08:30
    za 16-11-2019Spirit JO11-4ASW JO11-2regulier09:45
    za 16-11-2019Spirit JO11-5CKC JO11-2regulier08:30
    za 16-11-2019Spirit JO10-1VVOR JO10-2regulier09:45
    za 16-11-2019Nieuwerkerk JO10-1Spirit JO10-2regulier10:00
    za 16-11-2019Gouda JO10-2Spirit JO10-3regulier08:30
    za 16-11-2019Spirit JO10-4Ammerstol JO10-1Gregulier09:45
    za 16-11-2019Spirit JO9-1VEP JO9-1regulier08:30
    za 16-11-2019Spirit JO9-2SVS JO9-2regulier08:30
    za 16-11-2019VVOR JO9-2Spirit JO9-3regulier08:30
    za 16-11-2019Floreant, JO9-2GSpirit JO9-4regulier08:45
    za 16-11-2019Spirit JO9-5MGroeneweg JO9-3regulier08:30
    za 16-11-2019Spirit JO8-1DCV JO8-2regulier08:30
    za 16-11-2019Zoetermeer, fc JO8-5Spirit JO8-2regulier09:30
    za 16-11-2019Spirit VR1Linschoten VR1regulier13:00
    za 16-11-2019Spirit MO17-1FC Oudewater MO17-2regulier15:15
    za 16-11-2019Bergambacht MO15-1Spirit MO15-1regulier11:15
    za 16-11-2019Blijdorp MO15-2Spirit MO15-2regulier08:30
    za 16-11-2019VDL MO13-1Spirit MO13-1regulier10:30
    za 16-11-2019Spirit MO13-2Hillegersberg, vv MO13-1regulier08:30
    za 16-11-2019Spirit MO11-1Excelsior R. MO11-1regulier09:45
    za 16-11-2019Oud-Beijerland MO11-1Spirit MO11-2regulier08:45
    za 16-11-2019Spirit Ukken league activiteit09:45
    di 19-11-2019Bergambacht JO15-2Spirit JO15-3regulier19:00
    wo 20-11-2019Bergambacht JO19-1Spirit JO19-1VR-cup19:30
    wo 20-11-2019Spirit JO17-1Victoria'04 JO17-1VR-cup19:00
  • Thuis Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKldkmr SpiritKldkmr GastenDetails
    za 16-11-2019Spirit 3Dilettant 2regulier15:15AfgeschermdVeld 226
    za 16-11-2019Spirit 8Moordrecht 2regulier13:15Veld 31410
    za 16-11-2019Spirit 10Schoonhoven 6regulier15:15Veld 449
    za 16-11-2019Spirit 11DONK 1regulier11:15Veld 31410
    za 16-11-2019Spirit JO19-1NOCKralingen JO19-1regulier14:45P.J. (Pepijn) van der HulstVeld 1138
    za 16-11-2019Spirit JO19-2Jodan Boys, de JO19-5regulier11:30D. (Danny) HerfstVeld 4139
    za 16-11-2019Spirit JO17-1Alexandria'66 JO17-2regulier12:30S. (Sem) GroenewegVeld 115
    za 16-11-2019Spirit JO17-4VEP JO17-3regulier13:30V. (Vincent) HoogelanderVeld 437
    za 16-11-2019Spirit JO16-1Binnenmaas, FC JO16-1regulier16:30Veld 115
    za 16-11-2019Spirit JO15-2Moordrecht JO15-1regulier10:30AfgeschermdVeld 115
    za 16-11-2019Spirit JO15-3Dilettant JO15-2regulier11:15Veld 226
    za 16-11-2019Spirit JO14-1Olympia JO14-1regulier08:45B.J. (Bart Jan) de JongVeld 115
    za 16-11-2019Spirit JO14-2Zoetermeer, fc JO14-2regulier10:00S. (Stijn) KuijpersVeld 41511
    za 16-11-2019Spirit JO12-2Capelle JO12-2regulier08:30R.T. (Ruud) BuitendijkVeld 2L26
    za 16-11-2019Spirit JO11-4ASW JO11-2regulier09:45AfgeschermdVeld 2R139
    za 16-11-2019Spirit JO11-5CKC JO11-2regulier08:30T. (Timo) ZuidhofVeld 2R139
    za 16-11-2019Spirit JO10-1VVOR JO10-2regulier09:45Veld 3VL34
    za 16-11-2019Spirit JO10-4Ammerstol JO10-1Gregulier09:45Veld 3VR1410
    za 16-11-2019Spirit JO9-1VEP JO9-1regulier08:30Veld 3VR1410
    za 16-11-2019Spirit JO9-2SVS JO9-2regulier08:30Veld 3AL34
    za 16-11-2019Spirit JO9-5MGroeneweg JO9-3regulier08:30Veld 3AR1511
    za 16-11-2019Spirit JO8-1DCV JO8-2regulier08:30Veld 3VL78
    za 16-11-2019Spirit VR1Linschoten VR1regulier13:00J. (Jan) van den BergVeld 21612
    za 16-11-2019Spirit MO17-1FC Oudewater MO17-2regulier15:15Veld 31511
    za 16-11-2019Spirit MO13-2Hillegersberg, vv MO13-1regulier08:30AfgeschermdVeld 41612
    za 16-11-2019Spirit MO11-1Excelsior R. MO11-1regulier09:45M. (Mike) HordijkVeld 3A1612
    za 16-11-2019Spirit Ukken league activiteit09:45Veld 378
    wo 20-11-2019Spirit JO17-1Victoria'04 JO17-1VR-cup19:00Afgeschermdveld 1 licht--
    za 23-11-2019Spirit 1Sparta (AV) 1regulier15:00R. (Ron) WolfVeld 1158
    za 23-11-2019Spirit 2XerxesDZB 2regulier12:30veld 1 licht
    za 23-11-2019Spirit 4Barendrecht 6regulier14:45D. (Danny) Herfstveld 2 licht--
    za 23-11-2019Spirit 5XerxesDZB 3regulier12:45veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit 6Dilettant 4regulier12:30veld 2 licht
    za 23-11-2019Spirit 7Zinkwegse Boys 3regulier15:00veld 4
    za 23-11-2019Spirit 8Lekkerkerk 6regulier14:45veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit JO19-2Be Fair JO19-2regulier13:15veld 4
    za 23-11-2019Spirit JO17-2Gouderak JO17-1regulier10:15J. (Jan) van den Bergveld 1 licht--
    za 23-11-2019Spirit JO17-3Ommoord, sv JO17-1regulier11:30veld 4
    za 23-11-2019Spirit JO15-3Olympia JO15-2regulier11:00veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit JO14-2TOGB JO14-4regulier08:30veld 4
    za 23-11-2019Spirit JO13-3XerxesDZB JO13-5regulier08:30E. (Eric) de Vendtveld 1 licht--
    za 23-11-2019Spirit JO12-1Schoonhoven JO12-1regulier08:30veld 2 licht--
    za 23-11-2019Spirit JO12-3Groeneweg JO12-2regulier11:15veld 2 licht
    za 23-11-2019Spirit JO11-2Ammerstolse JO11-1Gregulier09:45veld 2 licht
    za 23-11-2019Spirit JO11-5Alexandria'66 JO11-6regulier09:45veld 2 licht
    za 23-11-2019Spirit JO10-2Lekkerkerk JO10-1regulier09:45veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit JO10-3Schoonhoven JO10-2regulier09:45veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit JO9-3Nieuwerkerk JO9-5regulier08:30veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit JO9-4BSC '68 JO9-4regulier09:45veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit JO8-2DSO JO8-3regulier08:30veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit JO8-3DCV JO8-3regulier08:30veld 3 licht
    za 23-11-2019Spirit MO15-2sv Poortugaal MO15-1regulier10:00veld 4
    za 23-11-2019Spirit MO11-2LMO MO11-1regulier08:30veld 2 licht
    za 23-11-2019Spirit Ukken leagueukkenleagueactiviteit11:15veld 2 licht--
  • Uit Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 16-11-2019De Zwerver 1Spirit 1regulier14:30O. (Omar) MoussaouiSportpark De Schans
    za 16-11-2019Capelle 7Spirit 6regulier12:45Sportpark 't Slot
    za 16-11-2019Zwervers, IJVV de 6Spirit 7regulier14:30YVV De Zwervers- De Groote Stee
    za 16-11-2019Schoonhoven 5Spirit 9regulier13:00Sportpark Het Hofland
    za 16-11-2019RVC '33 JO17-1Spirit JO17-2regulier15:00Sportpark RVC '33
    za 16-11-2019NOCKralingen JO17-1Spirit JO17-3regulier09:00Sportpark Toepad
    za 16-11-2019Sparta (AV) JO15-1Spirit JO15-1regulier14:30E. (Engin) AdancSportcomplex Nieuw Terbregge
    za 16-11-2019Excelsior R. JO13-1Spirit JO13-1regulier11:30S.H. (Wesley) BrevoordSportpark Woudestein
    za 16-11-2019Gouda JO13-1Spirit JO13-2regulier10:00W.R. (Rob) von HegedusSportpark Groenhoven
    za 16-11-2019CKC JO13-2Spirit JO13-3regulier08:30Sportpark 't Veer
    za 16-11-2019FC IJsselmonde JO12-1Spirit JO12-1regulier08:30Sportpark Olympia
    za 16-11-2019Schoonhoven JO11-2Spirit JO11-3regulier08:30Sportpark Het Hofland
    za 16-11-2019Nieuwerkerk JO10-1Spirit JO10-2regulier10:00Sportpark Dorrestein
    za 16-11-2019Gouda JO10-2Spirit JO10-3regulier08:30Sportpark Groenhoven
    za 16-11-2019VVOR JO9-2Spirit JO9-3regulier08:30Sportpark De Venhoeve VVOR
    za 16-11-2019Floreant, JO9-2GSpirit JO9-4regulier08:45Sportpark Floreant
    za 16-11-2019Zoetermeer, fc JO8-5Spirit JO8-2regulier09:30Sportpark FC Zoetermeer
    za 16-11-2019Bergambacht MO15-1Spirit MO15-1regulier11:15A (Aart) van RijSportpark Hofkamp
    za 16-11-2019Blijdorp MO15-2Spirit MO15-2regulier08:30Sportpark Blijdorpse Polder
    za 16-11-2019VDL MO13-1Spirit MO13-1regulier10:30Sportpark VDL
    za 16-11-2019Oud-Beijerland MO11-1Spirit MO11-2regulier08:45Sportpark Olympia
    di 19-11-2019Bergambacht JO15-2Spirit JO15-3regulier19:00W.C. (Wim) van VlietSportpark Hofkamp
    wo 20-11-2019Bergambacht JO19-1Spirit JO19-1VR-cup19:30Sportpark Hofkamp
    za 23-11-2019SVS 3Spirit 3regulier14:00H. (Halil) CifciSportpark Schenkel
    za 23-11-2019Lekkerkerk 7Spirit 9regulier15:00Sportpark Lekkerkerk
    za 23-11-2019Gouderak 3Spirit 11regulier16:15Sportpark Gouderak
    za 23-11-2019Alexandria'66 JO19-2Spirit JO19-1regulier16:15J. (Jay) van der GraafSportpark Oosterflank
    za 23-11-2019Nieuwerkerk JO17-1Spirit JO17-1regulier16:15F. (Frank) SmitsSportpark Dorrestein
    za 23-11-2019ONA JO17-1Spirit JO17-4regulier14:30Sportpark ONA
    za 23-11-2019msv De Betrokken Spartaan JO16-1Spirit JO16-1regulier15:00Sportpark Nieuw Vreelust
    za 23-11-2019DSO JO15-2Spirit JO15-1regulier11:00S. (Shahroch) RamezSportpark Bentwoud
    za 23-11-2019Gouda JO15-1Spirit JO15-2regulier11:45Sportpark Groenhoven
    za 23-11-2019Alphense Boys JO14-2Spirit JO14-1regulier09:00Sportpark De Bijlen Alphense Boys
    za 23-11-2019Capelle JO13-1Spirit JO13-1regulier08:30Sportpark 't Slot
    za 23-11-2019DSO JO13-3Spirit JO13-2regulier09:45Sportpark Bentwoud
    za 23-11-2019Groeneweg JO12-1Spirit JO12-2regulier09:00Sportpark Van 't Verlaat
    za 23-11-2019Schoonhoven JO11-1Spirit JO11-1regulier09:45Sportpark Het Hofland
    za 23-11-2019ONA JO11-2Spirit JO11-4regulier09:45Sportpark ONA
    za 23-11-2019Excelsior R. JO10-1Spirit JO10-1regulier11:30Sportpark Woudestein
    za 23-11-2019Jodan Boys, de JO10-6Spirit JO10-4regulier09:45Sportpark Oosterwei
    za 23-11-2019ONA JO9-1Spirit JO9-1regulier09:45Sportpark ONA
    za 23-11-2019HOV/DJSCR JO9-1Spirit JO9-2regulier08:30Sportpark De Bosdreef
    za 23-11-2019Nieuwerkerk, JO9-10MSpirit JO9-5Mregulier08:30Sportpark Dorrestein
    za 23-11-2019Nieuwerkerk JO8-5Spirit JO8-1regulier08:30Sportpark Dorrestein
    za 23-11-2019Gouderak VR1Spirit VR1regulier09:30Sportpark Gouderak
    za 23-11-2019Stolwijk MO17-1Spirit MO17-1regulier15:00Sportpark Stolwijk
    za 23-11-2019Olympia MO15-1Spirit MO15-1regulier11:15Sportpark Olympia
    za 23-11-2019Berkel MO13-1Spirit MO13-1regulier10:00Sportpark Het Hoge Land Berkel
    za 23-11-2019VOC MO13-2Spirit MO13-2regulier10:30Sportpark VOC
    za 23-11-2019CVV Zwervers MO11-1Spirit MO11-1regulier10:00Sportpark Couwenhoek
    wo 27-11-2019Den Hoorn JO19-2Spirit JO19-1regulier19:30R.J. (Rick) VerheijSportpark Den Hoorn