• Spirit 1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Cappellen, Richard vanTechnische stafTrainer/coach
    Kooij, JanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Moerman, JanOverige stafTeammanager
    Nobel, MarcelMedische stafVerzorger
    Osseweijer, MichaelTechnische stafKeeperstrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 15:00Hellevoetsluis 1 - Spirit 1Sportpark ING
    6 apr. 15:00Spirit 1 - CWO 1Sportpark Ouderkerk
    13 apr. 14:30Vitesse Delft 1 - Spirit 1Sportpark Tanthof Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.DCV 1 - Spirit 11 - 0
    11 mrt.Spirit JO17-1 - SC Feyenoord JO17-10 - 5
    12 mrt.CVV Zwervers JO19-1 - Spirit JO19-11 - 4
    13 mrt.Spirit JO15-1 - Capelle JO15-11 - 3
    16 mrt.Spirit Ukken league -
    16 mrt.Spirit 1 - Sparta (AV) 11 - 1
  • Poulestanden Spirit 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCV 119133338132542
    2Nieuwenhoorn 119132451203141
    3Neptunus-Schiebroek 118124238231540
    4Sparta (AV) 119123439211839
    5SVS 1199463225731
    6Hellevoetsluis 1189362931-230
    7Spirit 1198473931828
    8Vitesse Delft 1197482828025
    9Strijen 11963103140-921
    10CWO 1195592235-1320
    11Alexandria'66 11945102332-917
    12Kethel Spaland, vv 11843112345-2215
    13SSS 11932142049-2911
    14Zuidland 11823132444-209

    Poulestanden Spirit 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidland 11100131123
    2ARC 111008083
    3SC Feyenoord11007073
    4Barendrecht 211007163
    5Hillegersberg, vv 111008353
    6Ter Leede11005053
    7Wippolder 111005053
    8Sportlust '4611004043
    9TAC'90 111004043
    10DOSR 111003033
    11Te Werve11003033
    12VVOR 111003033
    13ONA 111006423
    14FC Oegstgeest 111004223
    15Rijnvogels11004223
    16Zwaluwen11004223
    17Capelle11003123
    18sv Poortugaal 111003123
    19RVVH 111003123
    20Schipluiden 111003123
    21Spirit 111003123
    22Honselersdijk 111004313
    23Nootdorp11003213
    24Deltasport 111002113
    25Neptunus-Schiebroek 111002113
    26SVS 111002113
    27VFC 111002113
    28Westlandia 111002113
    29HMSH 111001013
    30Ter Leede 211001013
    31FC 's-Gravenzande11002203
    32Jodan Boys11001103
    33fc Boshuizen 110012200
    34BVCB 110011100
    35Spijkenisse100134-10
    36Coal 1100123-10
    37Alphense Boys 1100112-10
    38Be Fair 1100112-10
    39's-Gravendeel vv 1100112-10
    40Leonidas100112-10
    41Quick 2100112-10
    42ASC 1100101-10
    43Nieuwerkerk 1100101-10
    44BZC / Zuiderpark 1100146-20
    45Alphense Boys100124-20
    46Berkel 1100124-20
    47Sparta (AV) 1100124-20
    48Leonidas 1100113-20
    49Maasdijk 1100113-20
    50NSVV 1100113-20
    51TAVV 1100113-20
    52XerxesDZB100113-20
    53Full Speed 1100103-30
    54Quick Boys 2100103-30
    55SCO '63 1100103-30
    56Charlois, sv 1100104-40
    57DBGC 1100104-40
    58VELO 1100138-50
    59Jonge Spartaan, de 1100105-50
    60Oliveo 1100105-50
    61Voorschoten`97 1100117-60
    62Heinenoord 1100107-70
    63Wateringse Veld Kranenburg 1100108-80
    64SDV 11001113-120

    Poulestanden Spirit 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Lekkerland 1330012579
    2Spirit 1310267-13
    3Lopik 1310269-33
    4VV Papendrecht 1310269-33

    Poulestanden Spirit 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande11008083
    2Ter Leede11008083
    3sv Poortugaal 111007163
    4Jodan Boys11006063
    5ARC 111006153
    6Capelle11004043
    7Rijnvogels11004223
    8Nootdorp11003123
    9SC Feyenoord11002023
    10FC Oegstgeest 111002023
    11Zwaluwen11002023
    12TAC'90 111002113
    13Sportlust '4611001013
    14RVVH 111001103
    15Ter Leede 211000003
    16Hillegersberg, vv 100000000
    17Wippolder 100000000
    18Deltasport 110011100
    19VFC 110010000
    20SVS 1100112-10
    21Westlandia 1100101-10
    22Honselersdijk 1100124-20
    23HMSH 1100113-20
    24Barendrecht 2100102-20
    25Neptunus-Schiebroek 1100102-20
    26Te Werve100102-20
    27Spirit 1100104-40
    28VVOR 1100116-50
    29Zuidland 1100117-60
    30Schipluiden 1100106-60
    31DOSR 1100108-80
    32ONA 1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bitter, StefanTeamspeler
    Brouwer, RobbinTeamspeler
    Getrouw, GiorgioTeamspeler
    Haasnoot, BastiaanTeamspelerDoelverdediger
    Herk, Max vanTeamspeler
    Jansen, EricTeamspeler
    Koning, Anton deTeamspeler
    Kriek, KevinTeamspeler
    Munsel, VirgilTeamspeler
    Vaal, Tim deTeamspeler
    Wijngaard, Lars van derTeamspeler
    Zee, Tim van derTeamspeler