• Spirit 10 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boersma, JoostOverige stafTeammanager
    Verburg, JordOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 12:00Spirit 10 - DONK 1Sportpark Ouderkerk
    28 sep. 14:30Gouda 6 - Spirit 10Sportpark Groenhoven
    5 okt. 15:15Spirit 10 - SPV '81 3Sportpark Ouderkerk
    12 okt. 14:45SDV 6 - Spirit 10Sportpark Toepad
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.DCV 8 - Spirit 101 - 2
    14 sep.CVV Zwervers ZA7 - Spirit 1010 - 2
  • Poulestanden Spirit 10 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVV Zwervers ZA7220013496
    2SVS 11220010286
    3Spirit 103102514-93
    4DCV 83003412-80

    Poulestanden Spirit 10 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DONK 100000000
    2Gouda 600000000
    3Gouderak 300000000
    4FC Oudewater 800000000
    5FC Oudewater 900000000
    6Perkouw 300000000
    7Schoonhoven 600000000
    8SDV 600000000
    9Spirit 1100000000
    10Spirit 1000000000
    11SPV '81 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloem, IvoTeamspeler
    Boersma, JoostTeamspeler
    Bouchard, MarcoTeamspeler
    Braams, MitchTeamspeler
    Braanker, StefanTeamspeler
    Breedveld, PimTeamspeler
    Broere, MartijnTeamspeler
    Delft, Thimo vanTeamspeler
    Evelingen, Rhandy vanTeamspeler
    Gerdes, RonaldTeamspeler
    Heuvel, Jeroen van denTeamspeler
    Ruijmgaart, GavinTeamspeler
    Spek, RonaldTeamspeler
    Steeg, Martijn van derTeamspeler
    Vendt, Wesley deTeamspeler
    Verburg, JordTeamspeler
    Vlist, Patrick van derTeamspeler
    Vlist, Thomas van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.