• Spirit 1.1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tournier, ChielOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 14:00Spirit 11 - Gouda 6Sportpark Ouderkerk
    28 sep. 14:30FC Oudewater 8 - Spirit 11Sportpark Markveld
    5 okt. 15:00Spirit 11 - Schoonhoven 6Sportpark Ouderkerk
    12 okt. 12:15Perkouw 3 - Spirit 11Sportpark Over De Wetering
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Zwervers, IJVV de 8 - Spirit 112 - 5
    14 sep.Spirit 11 - DCV 74 - 4
  • Poulestanden Spirit 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spirit 11321011657
    2DRL 5320111386
    3DCV 7311156-14
    4Zwervers, IJVV de 83003315-120

    Poulestanden Spirit 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DONK 100000000
    2Gouda 600000000
    3Gouderak 300000000
    4FC Oudewater 800000000
    5FC Oudewater 900000000
    6Perkouw 300000000
    7Schoonhoven 600000000
    8SDV 600000000
    9Spirit 1100000000
    10Spirit 1000000000
    11SPV '81 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, MartijnTeamspeler
    Bonte, JulianTeamspeler
    Burger, RobertTeamspeler
    Eijk, Timo vanTeamspeler
    Glerum, StijnTeamspeler
    Govers, MitchTeamspeler
    Hoogelander, VincentTeamspeler
    Khalass, ThamerTeamspeler
    Lammertse, BorisTeamspeler
    Mullem, Paul vanTeamspeler
    Payens, AronTeamspeler
    Slappendel, ChrisTeamspeler
    Tournier, ChielTeamspeler
    Veldhoen, ShaneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.