• Spirit 4 VE zaterdag speeldag man

  • Spirit 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heuvelman, JeroenOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jun.Spirit JO16 (op uitnodiging) - Neptunes Schiebroek JO17-1 nw2 - 2
    18 jun.Spirit JO16 (op uitnodiging) - Hellevoetsluis JO17-1 nw7 - 2
    18 jun.Spirit JO16 (op uitnodiging) - SEV JO17-1 nw5 - 8
    13 jun.Spirit JO18 (op uitnodiging) - Kogelvangers JO19-1 nw11 - 1
  • Poulestanden Spirit 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Capelle 319152269303947
    2Strijen 420142465323344
    3Spirit 420131682532940
    4Overmaas 22092956461029
    5Barendrecht 6198474541428
    6Zwarte Pijl 2198475047328
    7NOCKralingen 22073106354924
    8DCV 2206683741-424
    9Egelantier Boys, de 32054114066-2619
    10Smitshoek 51942134184-4314
    11LMO 32032152882-5411
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Batenburg, LeonTeamspeler
    Groen, MichelTeamspeler
    Groen, RenTeamspeler
    Heuvelman, JeroenTeamspeler
    Jonge, Thomas deTeamspeler
    Kriek, KayTeamspeler
    Luijt, DennisTeamspeler
    Maat, LarsTeamspeler
    Moerman, ThijsTeamspeler
    Mulder, BartTeamspeler
    Snoei, EdwinTeamspeler
    Snoei, SebastiaanTeamspeler
    Vliet, Kevin vanTeamspeler
    Zierts, BjornTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    4,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,65

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd