• Spirit 5 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vliet, Frank vanOverige stafTeammanager
    Waardt, Wijnand deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:45Spirit 5 - Ommoord, sv 3Sportpark Ouderkerk
    1 feb. 14:45Spirit 5 - Alexandria'66 4Sportpark Ouderkerk
    8 feb. 11:00Zwarte Pijl 2 - Spirit 5Sportpark De Venhoeve Zwarte Pijl
    15 feb. 13:00Ommoord, sv 3 - Spirit 5Sportpark Zwansnesse
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Spirit JO13-1 - SHO JO13-10 - 1
    11 jan.Spirit MO15-2 - Excelsior R. JO15-4M0 - 13
    11 jan.Spirit JO14-1 - Excelsior R. JO14-13 - 2
    11 jan.Spirit JO13-1 - Excelsior R. JO13-13 - 1
    11 jan.Excelsior R. JO13-4 - Spirit JO13-32 - 2
    11 jan.Spirit JO11-2 - Excelsior R. JO11-27 - 2
    11 jan.Spirit JO9-1 - Heerjansdam JO9-17 - 7
    11 jan.Spirit JO11-4 - ASWH JO11-42 - 4
    11 jan.Spirit JO8-1 - Heerjansdam JO8-10 - 14
    11 jan.Spirit JO13-2 - Excelsior R. JO13-27 - 0
  • Poulestanden Spirit 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dilettant 31091038182028
    2Capelle 6971140162422
    3XerxesDZB 3841327171013
    4VVOR 484042623312
    5Spirit 583231916311
    6Ommoord, sv 373132119210
    7Alexandria'66 4102352529-49
    8SVS 671422433-97
    9Zwarte Pijl 282151729-127
    10Lekkerkerk 39009946-370

    Poulestanden Spirit 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Oudewater 3330010469
    2Jodan Boys, de 632019456
    3Sportlust '46 53102121023
    4Spirit 53003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bokhoven, Arjan vanTeamspeler
    Elsacker, Joas vanTeamspeler
    Haasnoot, BastiaanTeamspeler
    Houtzager, LeonTeamspeler
    Ligthart, AllardTeamspeler
    Oostlander, PieterTeamspeler
    Oudshoorn, FrederikTeamspeler
    Paalvast, ThomasTeamspeler
    Pols, SimonTeamspeler
    Spruit, MartijnTeamspeler
    Tamminga, SytzeTeamspeler
    Velden, Aart van derTeamspeler
    Versluis, JimmyTeamspeler
    Vliet, Frank vanTeamspeler
    Vliet, Kevin vanTeamspeler
    Vreeken, JelleTeamspeler
    Vreeken, RubenTeamspeler
    Vreeken, StefanTeamspeler
    Waardt, Wijnand deTeamspeler
    Wiskie, MichaelTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit 5

    VS

    Ommoord, sv 3

    25 januari 202014:45 uur
    Sportpark Ouderkerk Veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Spirit 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd