• Spirit 5 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vliet, Frank vanOverige stafTeammanager
    Waardt, Wijnand deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 mrt. 14:45Spirit 5 - Dilettant 3Sportpark Ouderkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Ommoord, sv 3 - Spirit 50 - 3
    15 feb.Spirit JO11-1 - Sparta JO11-11 - 2
    15 feb.Spirit JO12-3 - Blijdorp JO12-3/-22 - 0
    15 feb.Spirit JO12-1 - Blijdorp JO12-1/-23 - 0
    15 feb.Spirit JO15-1 - Kethel Spaland JO15-13 - 1
    15 feb.Spirit JO13-2 - RVVH JO13-24 - 1
    15 feb.Spirit JO13-1 - RVVH JO13-11 - 1
    12 feb.Spirit JO17-1 - Hillegersberg JO17-11 - 1
    8 feb.Zwarte Pijl 2 - Spirit 54 - 1
  • Poulestanden Spirit 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dilettant 313102141241732
    2Capelle 612101151173431
    3Spirit 5115242621517
    4XerxesDZB 31051430201016
    5VVOR 4114253028214
    6Ommoord, sv 394142323013
    7Zwarte Pijl 2104152431-713
    8Alexandria'66 4133372935-612
    9SVS 6101452740-137
    10Lekkerkerk 31101101052-421

    Poulestanden Spirit 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Oudewater 3330010469
    2Jodan Boys, de 632019456
    3Sportlust '46 53102121023
    4Spirit 53003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bokhoven, Arjan vanTeamspeler
    Elsacker, Joas vanTeamspeler
    Houtzager, LeonTeamspeler
    Ligthart, AllardTeamspeler
    Oostlander, PieterTeamspeler
    Oudshoorn, FrederikTeamspeler
    Paalvast, ThomasTeamspeler
    Pols, SimonTeamspeler
    Spruit, MartijnTeamspeler
    Tamminga, SytzeTeamspeler
    Velden, Aart van derTeamspeler
    Versluis, JimmyTeamspeler
    Vliet, Frank vanTeamspeler
    Vliet, Kevin vanTeamspeler
    Vreeken, JelleTeamspeler
    Vreeken, RubenTeamspeler
    Vreeken, StefanTeamspeler
    Waardt, Wijnand deTeamspeler
    Wiskie, MichaelTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit 5

    VS

    Dilettant 3

    14 maart 202014:45 uur
    Sportpark Ouderkerk veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Spirit 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,55

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd