• Spirit 6 VE zaterdag speeldag man

  • Spirit 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vliet, Frank vanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 okt. 14:45Spirit 6 - Be Fair 4Sportpark Ouderkerk
    22 okt. 13:00Spirit 6 - Dilettant 4Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 12:45Spirit 6 - VV Haastrecht 3Sportpark Ouderkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.DONK 3 - Spirit 62 - 1
    24 sep.Spirit JO13-1 - Schoonhoven JO13-11 - 0
    24 sep.Spirit JO9-5 - Lekkerkerk JO9-21 - 10
    24 sep.Spirit Ukken league - -0 - 0
    17 sep.Barendrecht 10 - Spirit 61 - 4
  • Poulestanden Spirit 6 ( 5e klasse 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergambacht 311003033
    2DONK 311002113
    3Schoonhoven 311002113
    4Be Fair 410101101
    5Dilettant 410101101
    6Ammerstolse S.V. 200000000
    7Groeneweg 500000000
    8VV Haastrecht 300000000
    9ASW 2100112-10
    10Spirit 6100112-10
    11Perkouw 2100103-30

    Poulestanden Spirit 6 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Capelle 533008359
    2LMO 331118804
    3Spirit 631027703
    4Barendrecht 103012611-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bokhoven, Arjan vanTeamspeler
    Goudriaan, EricTeamspeler
    Hazebroek, LarsTeamspeler
    Heurter, NickTeamspeler
    Kalkman, MarkTeamspeler
    Ligthart, AllardTeamspeler
    Neeleman, SteveTeamspeler
    Oostlander, PieterTeamspeler
    Paalvast, ThomasTeamspeler
    Pols, SimonTeamspeler
    Raaf, Erwin deTeamspeler
    Tamminga, SytzeTeamspeler
    Veen, Bob van derTeamspeler
    Velden, Aart van derTeamspeler
    Versluis, JimmyTeamspeler
    Vliet, Frank vanTeamspeler
    Vreeken, JelleTeamspeler
    Waardt, Wijnand deTeamspeler
    Wiskie, MichaelTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit 6

    VS

    Be Fair 4

    15 oktober 202214:45 uur
    Sportpark Ouderkerk veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd