• Spirit 7 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, JanOverige stafTeammanager
    Heuvelman, JordyOverige stafTeammanager
    Slappendel, FransOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:15Capelle 10 - Spirit 7Sportpark 't Slot
    11 dec. 15:15Spirit 7 - Gouderak 2Sportpark Ouderkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Spirit 7 - SVS 51 - 4
    24 nov.Spirit MO13-1 - VOC MO13-12 - 2
    22 nov.Spirit JO15-1 - De Betrokken Spartaan JO15-10 - 6
    20 nov.DCV 4 - Spirit 77 - 2
    17 nov.Spirit MO15-1 - VOC MO15-14 - 4
  • Poulestanden Spirit 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCV 4760126111518
    2HOV/DJSCR 7843127171015
    3Gouderak 27412119213
    4Capelle 1044002051512
    5Lekkerkerk 37322138511
    6Dilettant 573221211111
    7CVV Zwervers 65302181449
    8BVCB 66303231859
    9Aeolus 27214822-147
    10SVS 571061131-203
    11Spirit 770251431-172
    12Nieuwerkerk 460151117-61

    Poulestanden Spirit 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cabauw 4330013499
    2Moerkapelle 331119634
    3Spirit 731118714
    4Linschoten 23003417-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, Jan-WillemTeamspeler
    Bloem, MarcTeamspeler
    Groen, PaulTeamspeler
    Heer, Robert deTeamspeler
    Hertog, Martijn denTeamspeler
    Heuvelman, JordyTeamspeler
    Hoogendijk, JohnTeamspeler
    Jong, Bart Jan deTeamspeler
    Kalkman, Jan-WillemTeamspeler
    Kalkman, MarcelTeamspeler
    Leeuw, Diede deTeamspeler
    Noorlander, ArcoTeamspeler
    Reeuwijk, Koen vanTeamspeler
    Slappendel, FransTeamspeler
    Verwaal, EdwinTeamspeler
    Vette, FrankTeamspeler
    Vries, Rob deTeamspeler
    Vuuren, Jeffrey vanTeamspeler
    Werksma, MathieuTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Capelle 10

    VS

    Spirit 7

    04 december 202114:15 uur
    Sportpark 't Slot veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd