• Spirit 7 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, JanOverige stafTeammanager
    Heuvelman, JordyOverige stafTeammanager
    Slappendel, FransOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 12:00NTVV 2 - Spirit 7Sportpark De Kopernis
    28 sep. 14:00Spirit 7 - SSS 3Sportpark Ouderkerk
    5 okt. 13:00Smitshoek 9 - Spirit 7Sportpark Smitshoek
    12 okt. 14:00Spirit 7 - Binnenmaas, FC 5Sportpark Ouderkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Jodan Boys, de 9 - Spirit 75 - 2
    14 sep.Spirit 7 - Bergambacht 33 - 2
  • Poulestanden Spirit 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barendrecht 1300000000
    2Binnenmaas, FC 500000000
    3Den Bommel 200000000
    4Lekkerkerk 400000000
    5NSVV 500000000
    6NTVV 200000000
    7SHO 700000000
    8Smitshoek 900000000
    9Spirit 700000000
    10SSS 300000000
    11Zinkwegse Boys 300000000
    12Zwervers, IJVV de 600000000

    Poulestanden Spirit 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergambacht 3320112666
    2Lekkerkerk 532019726
    3Spirit 73102710-33
    4Jodan Boys, de 931021015-53
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloem, MarcTeamspeler
    Groen, PaulTeamspeler
    Heer, Robert deTeamspeler
    Heijden, Vincent van derTeamspeler
    Heuvelman, JordyTeamspeler
    Hoogendijk, JohnTeamspeler
    Jong, Bart Jan deTeamspeler
    Kalkman, Jan-WillemTeamspeler
    Lammens, WalterTeamspeler
    Noorlander, ArcoTeamspeler
    Reeuwijk, Koen vanTeamspeler
    Slappendel, FransTeamspeler
    Slot, JohnTeamspeler
    Verwaal, EdwinTeamspeler
    Vette, FrankTeamspeler
    Vries, Rob deTeamspeler
    Vuuren, Jeffrey vanTeamspeler
    Werksma, MathieuTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.