• Spirit 8 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Verkade, ChristiaanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 14:45Spirit 8 - Lekkerkerk 6Sportpark Ouderkerk
    30 nov. 14:30Schoonhoven 4 - Spirit 8Sportpark Het Hofland
    7 dec. 14:45Spirit 8 - ARC 15Sportpark Ouderkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 nov.Spirit 8 - Moordrecht 26 - 1
    13 nov.Spirit JO15-1 - Olympia JO15-111 - 0
    13 nov.VVOR JO13-1 - Spirit JO13-12 - 2
    13 nov.Spirit JO12-1 - Spartaan'20 JO12-11 - 5
    9 nov.Bergambacht 4 - Spirit 83 - 3
    6 nov.Zwaluwen MO13-1 - Spirit MO13-10 - 3
    5 nov.Bergambacht O23 - Spirit O230 - 3
  • Poulestanden Spirit 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bolnes 33300152139
    2Spirit 83201121026
    3DCV 631028803
    4PKC'85 33003217-150

    Poulestanden Spirit 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportlust '46 9741229181113
    2Jodan Boys, de 1174123526913
    3Lekkerkerk 6732238172111
    4Be Fair 743101971210
    5Moerkapelle 543012212109
    6Schoonhoven 45221191818
    7Bergambacht 45221161608
    8Spirit 85212191727
    9Moordrecht 252031630-146
    10CVV Zwervers ZA451041231-193
    11ARC 158008841-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, RickTeamspeler
    Beijer, StefanTeamspeler
    Blaak, LeonTeamspeler
    Boender, BasTeamspeler
    Eck, Rick vanTeamspeler
    Geneugelijk, StephanTeamspeler
    Hazebroek, LarsTeamspeler
    Heijmans, MathieuTeamspeler
    Kalkman, MarkTeamspeler
    Kievit, Marnix deTeamspeler
    Kwant, Mike deTeamspeler
    Meijer, NielsTeamspeler
    Meijer, SanderTeamspeler
    Sanches, JairTeamspeler
    Verkade, ChristiaanTeamspeler
    Vos, SjorsTeamspeler
    Vreede, Stefan deTeamspeler
    Windt, Daniel van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit 8

    VS

    Lekkerkerk 6

    23 november 201914:45 uur
    Sportpark Ouderkerk Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Spirit 8

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd