• Spirit 8 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Verkade, ChristiaanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 12:45Sportlust '46 9 - Spirit 8Sportpark Cromwijck
    5 okt. 11:45Spirit 8 - Jodan Boys, de 11Sportpark Ouderkerk
    12 okt. 14:45Be Fair 7 - Spirit 8Sportpark 't Suyt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Bolnes 3 - Spirit 85 - 0
    14 sep.Spirit 8 - PKC'85 38 - 2
  • Poulestanden Spirit 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bolnes 33300152139
    2Spirit 83201121026
    3DCV 631028803
    4PKC'85 33003217-150

    Poulestanden Spirit 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ARC 1500000000
    2Be Fair 700000000
    3Bergambacht 400000000
    4Jodan Boys, de 1100000000
    5Lekkerkerk 600000000
    6Moerkapelle 500000000
    7Moordrecht 200000000
    8Schoonhoven 400000000
    9Spirit 800000000
    10Sportlust '46 900000000
    11CVV Zwervers ZA400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, RickTeamspeler
    Beijer, StefanTeamspeler
    Blaak, LeonTeamspeler
    Boender, BasTeamspeler
    Boender, HenkTeamspeler
    Eck, Rick vanTeamspeler
    Geneugelijk, StephanTeamspeler
    Hazebroek, LarsTeamspeler
    Heijmans, MathieuTeamspeler
    Kalkman, MarkTeamspeler
    Kievit, Marnix deTeamspeler
    Sanches, JairTeamspeler
    Verkade, ChristiaanTeamspeler
    Vos, SjorsTeamspeler
    Vreede, Stefan deTeamspeler
    Windt, Daniel van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.