Spirit JO12-1 speelt in vermakelijke wedstrijd gelijk tegen Excelsior (6-6)
Geschreven door Joshua de Waardt
Afgelopen zaterdag stond er een thuiswedstrijd op de planning tegen Excelsior. We moesten om 9.00 uur in de kleedkamer verzamelen. De spanning was al voelbaar aanwezig. Trainers Mark en Wesley gaven ons nog peptalk en daarna gingen we lekker het veld op voor de warming up. We begonnen de wedstrijd met 1 wissel.
Om 9.45 uur gaf scheidsrechter L. Cretz het fluitsignaal voor de aftrap. Na amper 5 minuten maakt Lucas v. D. al een mooie goal. Wat een lekkere start van de wedstrijd! 2 minuten later volgt de 1-1. Al snel volgt de 2-1 van Joshua en na een mooie actie van Dex staat het 3-1 voor Spirit. Vlak na 3-1 volgt de 3-2 van Excelsior, maar gelukkig komt de bal via Lucas P. bij Yessin en staat het 4-2 voor Spirit. Helaas vallen de 4-3, 4-4 en 4-5 snel achter elkaar en staat JO12-1 achter. Kom op Spirit! De jongens gaan er weer voor met elkaar en met een sliding maakt Joshua de 5-5.
Dan is rust. In de tweede helft scoren beide teams nog één keer: Spirit komt door Lucas v. D. nog op 6-5, maar Excelsior maakt later nog de 6-6. Het laatste kwartier maakt Noah nog een paar fantastische reddingen, waardoor het 6-6 blijft.
De jongens hebben hard gewerkt met elkaar en een goede wedstrijd gespeeld!