• Spirit JO15-1 heeft zich in de 1e Klasse weten te plaatsen voor de promotiepoule. Dankzij een 2e plek in de kwalificatiepoule mogen zij na de winterstop een poging wagen om de Hoofdklasse te behalen.

    De 1e Klasse bij de junioren wordt gespeeld met een najaarscompetitie (8 kwalificatiepoules) en een voorjaarscompetitie (waaronder 2 promotiepoule), waar alle teams elkaar één keer ontmoeten (thuis of uit). De kwalificatiepoules leveren elk drie teams af voor een van de twee promotiepoules. De nummers 1 en 2 van beide promotiepoules mogen volgend seizoen uitkomen in de Hoofdklasse.

    Spirit JO15-1 slaagde dus in de missie om de promotiepoule te behalen. Alleen Sportlust’46 JO15-1 bleek in hun kwalificatiepoule te sterk, waar Spirit de enige nederlaag leed. Met 8 overwinningen en 2 gelijke spelen eindigde de ploeg van hoofdtrainer Bryan Burger dik verdiend op een 2e plek. Woerden JO15-1 eindigde als 3e en kwalificeert zich daarmee dus ook.

    De promotiepoule start op zaterdag 9 februari 2019.