• Spirit JO19-3 VE Zaterdag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oosterhoff, LiaLokale stafJeugdleider
    Witte, Johan deLokale stafJeugdleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 20:30Spirit MO19-1 - sv Poortugaal MO19-1Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 20:00Spirit VR30+1 - Gouda VR30+1Sportpark Groenhoven
    29 okt. 20:00Lekkerkerk VR30+1 - Spirit VR30+2Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 20:00DSO VR30+1 - Spirit VR30+3Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 20:30Spirit VR30+2 - Berkel VR30+1Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 20:30Spirit VR30+3 - SEP VR30+1Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 20:30DONK VR30+1 - Spirit VR30+1Sportpark Groenhoven
    29 okt. 21:00Spirit VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Groenhoven
    29 okt. 21:00Floreant VR30+1 - Spirit VR30+3Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 21:30Spirit VR30+3 - Berkel VR30+2Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 21:30VOC VR30+1 - Spirit VR30+2Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 22:00Spirit VR30+2 - XerxesDZB VR30+1Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 22:00VEP VR30+1 - Spirit VR30+1Sportpark Groenhoven
    30 okt. 08:30Spirit MO13-3 - Excelsior'20 MO13-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO8-2 - Ammerstol JO8-1JMSportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO8-1 - FC Oudewater JO8-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO9-2 - Nieuwerkerk JO9-3Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit MO9-1 - Lekkerkerk JO9-2Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO11-1 - DCV JO11-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Nieuwerkerk JO13-3 - Spirit JO13-1Sportpark Dorrestein
    30 okt. 08:30Nieuwerkerk MO13-2 - Spirit MO13-2Sportpark Dorrestein
    30 okt. 08:30Sportlust '46 JO8-4 - Spirit JO8-3Sportpark Cromwijck
    30 okt. 08:30Bergambacht JO9-1 - Spirit JO9-3Sportpark Hofkamp
    30 okt. 08:30VOC JO9-3 - Spirit JO9-1Sportpark VOC
    30 okt. 08:30Jodan Boys, de JO10-2 - Spirit JO10-1Sportpark Oosterwei
    30 okt. 08:30Be Fair JO10-2 - Spirit JO10-2Sportpark 't Suyt
    30 okt. 08:30Bergambacht JO11-2 - Spirit JO11-4Sportpark Hofkamp
    30 okt. 08:30Be Fair JO12-4 - Spirit JO12-3Sportpark 't Suyt
    30 okt. 08:45Spirit MO13-1 - S.V. Den Hoorn MO13-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 09:00DCV MO11-1 - Spirit MO11-1Sportpark Waalplantsoen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Danilo van denTeamspeler
    Boers, ThomasTeamspeler
    Cauwels, TimTeamspeler
    Glerum, RosseauTeamspeler
    Govers, YouriTeamspeler
    Kooten, Kay vanTeamspeler
    Meer, Sem van derTeamspeler
    Oosterhoff, DavidTeamspeler
    Siemons, RickTeamspeler
    Stienstra, FinnTeamspeler
    Vendt, Ricardo deTeamspeler
    Vis, TimoTeamspeler
    Witte, Tim deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd