• Spirit JO19-3 VE Zaterdag gemengd

  • Spirit JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oosterhoff, LiaLokale stafJeugdleider
    Witte, Johan deLokale stafJeugdleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 08:30Spirit MO11-1 - FC Zoetermeer MO11-2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit MO11-3 - FC Oudewater MO11-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit JO12-3 - Be Fair JO12-5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit JO15-1 - Excelsior R. JO15-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit JO11-2 - Alexandria'66 JO11-5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 09:45DSO JO11-5 - Spirit JO11-4Sportpark Bentwoud
    28 mei. 10:00Spirit MO19-1 - v.v. Hekelingen MO19-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 10:30Spirit JO13-1 - Sparta (AV) JO13-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 11:00Spirit O23-1 - Olympia O23-2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 12:00Spirit 4 - Overmaas 2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 12:00NOCKralingen 4 - Spirit 9Sportpark Toepad
    28 mei. 12:00Swift Boys 4 - Spirit 5Sportpark Swift Boys
    28 mei. 12:30Spirit 2 - Smitshoek 2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 12:45Spirit JO17-1 - SHO JO17-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 13:00Spirit 7 - Dilettant 5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 14:00Spirit 6 - Nieuwerkerk 3Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 14:00SVS 3 - Spirit 3Sportpark Schenkel
    28 mei. 14:30Sparta (AV) 1 - Spirit 1Sportcomplex Nieuw Terbregge
    28 mei. 14:30FC Oudewater JO19-2 - Spirit JO19-2Sportpark Markveld
    28 mei. 14:45Spirit VR1 - Zuidland VR2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 15:00Spirit 10 - Floreant 8Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 15:00Spirit JO19-1 - BSC '68 JO19-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 15:00Lekkerkerk VR1 - Spirit VR2Sportpark Lekkerkerk
    28 mei. 16:00Spirit 11 - LMO 5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 16:15Nieuwerkerk 7 - Spirit 8Sportpark Dorrestein
    1 jun. 18:45Nieuwerkerk JO17-2 - Spirit JO17-2Sportpark Dorrestein
    4 jun. 14:00XerxesDZB VR1 - Spirit VR1Sportpark Faas Wilkes
    4 jun. 14:30Spirit 1 - Strijen 1Sportpark Ouderkerk
    4 jun. 14:30's-Gravendeel vv 3 - Spirit 9Sportcomplex de Trekdam
    4 jun. 14:30BVCB 3 - Spirit 2Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Danilo van denTeamspeler
    Boers, ThomasTeamspeler
    Cauwels, TimTeamspeler
    Glerum, RosseauTeamspeler
    Govers, YouriTeamspeler
    Kooten, Kay vanTeamspeler
    Meer, Sem van derTeamspeler
    Siemons, RickTeamspeler
    Stienstra, FinnTeamspeler
    Vendt, Ricardo deTeamspeler
    Vis, TimoTeamspeler
    Witte, Jonathan deTeamspeler
    Witte, Tim deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd