• Spirit MO13-3 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 20:30Spirit MO19-1 - sv Poortugaal MO19-1Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 20:00Spirit VR30+1 - Gouda VR30+1Sportpark Groenhoven
    29 okt. 20:00Lekkerkerk VR30+1 - Spirit VR30+2Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 20:00DSO VR30+1 - Spirit VR30+3Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 20:30Spirit VR30+2 - Berkel VR30+1Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 20:30Spirit VR30+3 - SEP VR30+1Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 20:30DONK VR30+1 - Spirit VR30+1Sportpark Groenhoven
    29 okt. 21:00Spirit VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Groenhoven
    29 okt. 21:00Floreant VR30+1 - Spirit VR30+3Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 21:30Spirit VR30+3 - Berkel VR30+2Sportpark Het Hoge Land
    29 okt. 21:30VOC VR30+1 - Spirit VR30+2Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 22:00Spirit VR30+2 - XerxesDZB VR30+1Sportpark Ouderkerk
    29 okt. 22:00VEP VR30+1 - Spirit VR30+1Sportpark Groenhoven
    30 okt. 08:30Spirit MO13-3 - Excelsior'20 MO13-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO8-2 - Ammerstol JO8-1JMSportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO8-1 - FC Oudewater JO8-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO9-2 - Nieuwerkerk JO9-3Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit MO9-1 - Lekkerkerk JO9-2Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Spirit JO11-1 - DCV JO11-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 08:30Nieuwerkerk JO13-3 - Spirit JO13-1Sportpark Dorrestein
    30 okt. 08:30Nieuwerkerk MO13-2 - Spirit MO13-2Sportpark Dorrestein
    30 okt. 08:30Sportlust '46 JO8-4 - Spirit JO8-3Sportpark Cromwijck
    30 okt. 08:30Bergambacht JO9-1 - Spirit JO9-3Sportpark Hofkamp
    30 okt. 08:30VOC JO9-3 - Spirit JO9-1Sportpark VOC
    30 okt. 08:30Jodan Boys, de JO10-2 - Spirit JO10-1Sportpark Oosterwei
    30 okt. 08:30Be Fair JO10-2 - Spirit JO10-2Sportpark 't Suyt
    30 okt. 08:30Bergambacht JO11-2 - Spirit JO11-4Sportpark Hofkamp
    30 okt. 08:30Be Fair JO12-4 - Spirit JO12-3Sportpark 't Suyt
    30 okt. 08:45Spirit MO13-1 - S.V. Den Hoorn MO13-1Sportpark Ouderkerk
    30 okt. 09:00DCV MO11-1 - Spirit MO11-1Sportpark Waalplantsoen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Almeida, NikitaTeamspeler
    Bas, Lieke van derTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd