• Spirit MO13-3 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Spirit MO13-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Almeida, FerdiLokale stafJeugdleider
    Sanches, JairLokale stafJeugdleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 08:30Spirit MO11-1 - FC Zoetermeer MO11-2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit MO11-3 - FC Oudewater MO11-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit JO12-3 - Be Fair JO12-5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit JO15-1 - Excelsior R. JO15-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 08:30Spirit JO11-2 - Alexandria'66 JO11-5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 09:45DSO JO11-5 - Spirit JO11-4Sportpark Bentwoud
    28 mei. 10:00Spirit MO19-1 - v.v. Hekelingen MO19-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 10:30Spirit JO13-1 - Sparta (AV) JO13-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 11:00Spirit O23-1 - Olympia O23-2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 12:00Spirit 4 - Overmaas 2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 12:00NOCKralingen 4 - Spirit 9Sportpark Toepad
    28 mei. 12:00Swift Boys 4 - Spirit 5Sportpark Swift Boys
    28 mei. 12:30Spirit 2 - Smitshoek 2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 12:45Spirit JO17-1 - SHO JO17-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 13:00Spirit 7 - Dilettant 5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 14:00Spirit 6 - Nieuwerkerk 3Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 14:00SVS 3 - Spirit 3Sportpark Schenkel
    28 mei. 14:30Sparta (AV) 1 - Spirit 1Sportcomplex Nieuw Terbregge
    28 mei. 14:30FC Oudewater JO19-2 - Spirit JO19-2Sportpark Markveld
    28 mei. 14:45Spirit VR1 - Zuidland VR2Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 15:00Spirit 10 - Floreant 8Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 15:00Spirit JO19-1 - BSC '68 JO19-1Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 15:00Lekkerkerk VR1 - Spirit VR2Sportpark Lekkerkerk
    28 mei. 16:00Spirit 11 - LMO 5Sportpark Ouderkerk
    28 mei. 16:15Nieuwerkerk 7 - Spirit 8Sportpark Dorrestein
    1 jun. 18:45Nieuwerkerk JO17-2 - Spirit JO17-2Sportpark Dorrestein
    4 jun. 14:00XerxesDZB VR1 - Spirit VR1Sportpark Faas Wilkes
    4 jun. 14:30Spirit 1 - Strijen 1Sportpark Ouderkerk
    4 jun. 14:30's-Gravendeel vv 3 - Spirit 9Sportcomplex de Trekdam
    4 jun. 14:30BVCB 3 - Spirit 2Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Almeida, NikitaTeamspeler
    Bas, Lieke van derTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd