• Spirit neemt afscheid

    De jaarlijkse afsluitavond van ons 1e herenteam werd tevens gebruikt om de mensen die afscheid nemen te bedanken en in het zonnetje te zetten. Soepel aan elkaar gepraat door bestuurslid voetbalzaken-mannen Jelmer Nomen, werd uitgebreid stilgestaan bij het stoppen van speler Tim de Vaal. Op jonge leeftijd heeft Tim nu voor de 2e keer zijn kruisbanden gescheurd en dat heeft hem doen besluiten zijn carrière anders in te gaan richten. Volgend jaar zal hij toetreden tot de technische staf van het 1e elftal als assistent-trainer.

    Tevens werd afscheid genomen van een drietal stafleden. Keeperstrainer Patrick Bom gaat zijn geluk beproeven als keeperstrainer bij 4e divisionist Smitshoek. Uiteraard wensen wij Patrick veel succes en danken hem voor zijn fantastische inzet de afgelopen jaren en het feit dat hij er altijd was. Patrick gaf in zijn afscheidswoord overigens aan gewoon lid te blijven van Spirit. Juist omdat jij het een geweldige club vindt.

    Ook werd afscheid genomen van verzorger Jan Wiegman, de grote man, met de harde handen, maar een hart van goud. Maar liefst zes jaar lang heeft Jan ervoor gezorgd dat de spelers weer fit werden of fit aan de wedstrijd of training begonnen. Ook aan Jan een grote woord van dank uiteraard. En ook Jan gaf aan ….. als jullie me nog een keer nodig hebben …..

    Tot slot werd na maar liefst 12 seizoenen een punt gezet achter de rol van teammanager Jan Moerman. Begonnen als grensrechter bij het 1e team (niet bijster succesvol overigens) werd Jan verantwoordelijk voor al het reilen en zeilen rondom het 1e elftal. Of het nu het verzorgen van de broodjes, het invullen van de formulieren of het dienen als luisterend oor was …. Jan was er altijd. Ook zullen zijn vermaarde e-mails op zondagmorgen node gemist worden. Maar Jan zou Jan niet zijn als hij niet tijdens zijn gloedvolle speech aangaf zeker volgend jaar te komen kijken. Als het maar niet te koud is!