• Spirit start met Walking Football

    Voetbalvereniging Spirit en Team Sportservice Krimpenerwaard starten vanaf donderdag 14 maart om 10.00 uur met Walking Football. Dit is een voetbalvariant waarbij, zoals de naam al doet vermoeden, niet gerend wordt. Walking Football wordt gespeeld zonder keepers en de bal komt niet boven heuphoogte. De spelvariant leent zich bij uitstek voor 60-plussers; de aangepaste speelwijze beperkt namelijk het risico op vervelende blessures.

    Na het voetballen is het tijd voor een kopje koffie met de mannen in de voetbalkantine.

    Lijkt het u/jou leuk om vanaf 14 maart met een aantal mannen te starten met Walking Football? Maak dan nu vast u/jouw interesse kenbaar door een mail te sturen of te bellen naar Willem Visser (secretaris@vvspirit.nl 06-47812081) of Sean van Domburg (svandomburg@teamsportservice.nl 06-41171654).