Afgelopen zaterdag speelde koploper Spirit Vr1 tegen nr. 2 Odysseus ’91. Het vele publiek had nog niet hun plek gevonden of ze zagen al een kans voor de gasten. Direct daarna creëerde Spirit een kans, Marit jaagde door en veroverde de bal, gaf hem aan Nina die vervolgens Anne wegstuurde: 1-0.
Hierna begon de wedstrijd zich te vormen. Spirit veroverde vaak de bal maar gaf hem ook snel weg. Odysseus kreeg ruimte maar creëerde geen kansen. Dat deed Spirit wel. Een prachtige diepe bal van Renske leverde een kans op voor Anne maar de keepster kon redden. De eerste redding van meerdere 1e helft.
Eerste gevaar voor Spirit was een vrije trap van 19 meter maar Jade dook knap de bal uit het doel. Even later toch de gelijkmaker doordat er veel onduidelijkheid was of een bal over de achterlijn was geweest of niet.
In de rust werd door de speelsters aangegeven waar het beter kon. Dat zagen we de 2e helft ook terug. Spirit combineerde veel beter en overheerste.
Anouk zette Nina vrij voor de keeper maar die schoof de bal net naast. Renske stoomde op langs de zij lijn, kwam naar binnen maar haar schuiver in de verre hoek was een prooi voor de prima keepende keepster. De ban werd gebroken toen Def met volle overtuiging een duel won en bal aan Anne gaf, die schot en via de paal kwam Spirit op voorsprong: 2-1. Even later was het weer Anne die op aangeven van Anouk de 3-1 kon binnenschieten. Emmie viel in en die zorgde met haar snelheid ook voor gevaar. Een mooie combinatie tussen Anne, Def en Emmie zorgde ervoor dat de laatste strak kon voorgeven maar Renske kopte net naast, een pracht aanval. De ingevallen Madeleine veroverde de bal en gaf Anne de kans om te scoren, dat lukte: 4-1. Het laatste doelpunt kwam uit een vrije trap van de prima spelende Fleur, de bal viel achter de verdediging en Renske kon voor de uitkomende keepster de bal in het doel koppen: 5-1. Daarmee won Spirit overtuigend de topper!