• Trainingschema

     

    Hieronder staat het trainingsschema voor het seizoen 2018-2019.

    Nieuwe trainers zijn altijd wekom! Wei interesse heeft kan contact opnemen met de desbetreffende jeugdcoördinator (zie ccntactgegvens bij 'club info - organisatie').

     

    TRAININGSSCHEMA SEIZOEN 2018-2019 v.23/10     per 27-08-18
                 
    tijden groepen onder leiding van veld   kleedkmrs ballen
                 
    Maandagen:            
    18:00-19:15 JO12-1 en JO12-2 Marco Krijgsman, Astrid Paul, Seth Hofs veld 2 links 4  
    18:00-19:15 JO12-3 en JO12-4 Robert Barth, Wessel veld 2 rechts 4  
    18:00-19:15 JO13-1 en JO13-2 Harry Spreeuwenberg, Dico Noordegraaf veld 1   3  
    18:00-19:15  JO13-3 Lard Feijen, Mike Hordijk, Yuri Geneugelijk veld 1   3  
    19:15-20:30 JO15-1 en JO15-2 Bryan Burger, André Evers en anderen veld 1   3 en 4  
    19:15-20:30 JO15-3 en -4 en -5 Eunice Bruyninckx, Rens de Witte, 2x vacant veld 2   5 en 6  
    20:30-21:45 JO16-1 en JO16-2 Ferry Govers, Erno Doorn, Jeffrey Vogelaar veld 2 links 6  
    20:30-21:45 JO17-1 en JO17-2 Marc Advocaat, John Slot, Remco Advocaat veld 1   3 en 4  
    20:30-21:45 JO17-3 en JO19-3 Herman Vogelaar, Dirk-Jan Kortman veld 2 rechts 5  
                 
    Dinsdagen:            
    16:00-17:00 JO8-2, JO9-3 en -4 Arie Hoogendijk, John Stolk, Jan Goudriaan veld 2   3 en 4  
    17:00-18:00 JO8-1 Sander vd Ploeg, Marjolein veld 2 rechts 3  
    17:00-18:00 JO9-1 en JO9-2 Jan Goudriaan veld 2 links 3  
    17:00-18:00 JO10-3 en JO11-3 Bastiaan vd Korput, 2x vacant veld 1 voor 4  
    17:00-18:00 JO10-4 en JO10-5 3x vacant veld 1 achter 4  
    18:00-19:00 MO9-5M en -6M John Hoogendijk, Mario Twigt veld 3/2 achter    
    18:00-19:00 MO11-1  Chr. v. Rietschoten veld 2 rechts 9  
    18:00-19:00 MO11-2 Ingrid Snijders, Luka Jonker, E. Noorlander veld 3/2 voor    
    18:00-19:15  JO10-1 en JO10-2. Mike Meijer, Willem Kalkman, Leendert Simons veld 1 achter 4  
    18:00-19:15  JO11-1 en JO11-2. Marko de Kogel, Martijn Groen, Jaco v Meijeren veld 1 voor 4  
    18:00-19:15 MO13-1 Richard Bakker, Michel Govers veld 2 links 10  
    19:15-20:30 MO15-1 Els Lems, Wesley de Vendt veld 2 links 9  
    19:45-21:00 MO17-1 Ingrid Snijders, Gert Nobel, M. Flachman veld 3 voor 10  
    19:45-21:00 V1 Frank vd Hoeven, Thomas Rietveld veld 3 achter 10  
    19:15-20:30 senioren B-selectie + JO19-2 Dirk-Jan Kortman, Ronald Boertje veld 1   2 en 3  
    20:30-22:00 1e Richard vC, Jelmer N veld 1   1  
    20:30-22:00 2e en JO19-1 Alexander D, John Hogendijk, Michael Osseweijer, Richard vd Waal veld 2   2 en 3  
                 
    Woensdagen:            
    16:00-17:00 JO7 (ukken) Arie Hoogendijk, Nanda vBeveren, Robert Lourens veld 2 links 3 en 4  
    18:00-19:15 JO12-1 en JO12-2 Marco Krijgsman, Astrid Paul, Seth Hofs veld 2 links 4  
    18:00-19:15 JO12-3 en JO12-4 Robert Barth, Sibbe van Dam veld 2 rechts 4  
    18:00-19:15 JO13-1 en JO13-2 Harry Spreeuwenberg, Dico Noordegraaf veld 1   3  
    18:00-19:15 JO13-3 Lard Feijen, Max de Vaal veld 1   3  
    19:15-20:30 JO15-1 en JO15-2 Bryan Burger, André Evers en anderen veld 1   3 en 4  
    19:15-20:30 JO15-3 en -4 en -5 2x vacant, Han Rouw, Jan Goudriaan veld 2   5 en 6  
    20:30-21:45 JO16-1 en JO16-2 Dirk-Jan Kortman, Leon Boers, Chris de Jong, Erwin Pols veld 2 links 6  
    20:30-21:45 JO17-1 en JO17-2 John Slot, Remco Advocaat, Ron Visser, John Schrader, Walter Lammers veld 1   3 en 4  
    20:30-21:45 JO17-3 en JO19-3 ??? veld 3/4   5  
    20:30-21:45 senioren 6e t/m 11e   veld 2 rechts 1 en 2  
                 
    Donderdagen:            
    16:30-17:30 JO9-3 en JO9-4 Jan Goudriaan, Marco Vonk-Noordegraaf, Wesley de Vendt veld 1   3  
    17:00-18:00 JO10-3 en JO11-3 Harry Oudshoorn, 2x vacant veld 2 links 4  
    17:00-18:00 JO10-4 en JO10-5 3x vacant veld 2 rechts 4  
    17:30-18:30 JO8-1 Sander vd Ploeg, Marjolein veld 1   3  
    17:30-18:30 JO9-1 en JO9-2 Dennis Deelen, Wesley de Vendt, Jan Goudriaan, Theo, Niels veld 1 voor 3  
    18:00-19:00 JO8-2 Stephan Geneugelijk veld 1 achter 3  
    18:00-19:00 MO9-5M en -6M Bas Jonker, Mario Twigt, Simone, Isa, Merel veld 3/4 voor 9  
    18:00-19:00 MO11-1 en MO11-2 J. Stolk, B. vd Korput, J. Sanches,  veld 3/4 voor 9  
    18:00-19:00 JO10-1 en JO10-2 Kees v Gils, Willem Kalkman, Remko Advocaat veld 2 links 4  
    18:00-19:00 JO11-1 en JO11-2 Martijn Groen, Nanda vBeveren, Boudewijn vDam veld 2 rechts 4  
    18:00-19:15 MO13-1 Chr. v Rietschoten, Jos Koolmees veld 3/4 achter 10  
    18:45-20:15 JO19-1 en JO19-2 Alexander Deelen, Ton Noordegraaf, Richard vd Waal, Dirk-Jan Kortman, Ronald Boertje veld 1   3 en 4  
    19:15-20:30 MO15-1 Richard Verkaik,Wim Verkaik,Wesley de Vendt veld 3/4 achter 9  
    19:15-20:30 MO17-1 Bas Jonker, John de Boer veld 3/4 voor 10  
    19:15-20:30 senioren B-selectie   veld 2   1 en 2  
    20:00-21:45 senioren A-selectie Richard v Cappellen, Jelmer Nomen veld 1   1 en 2  
    20:30-21:45 senioren 4e en 5e   veld 2 rechts 5 en 6  
    20:30:21:45 REVECO-competitie om de week veld 2 links 3 en 4  
    20:15-21:30 vrouwen 1 Bas Jonker, Marc vd Zee jr. veld 3/4   10  

     

     

    TECHNISCHE COMMISSIE / HOOFDTRAINERS SEIZOEN 2018-2019          

    > zie informatie/contactgegevens bij 'CLUB INFO - ORGANISATIE'