• Tussenstand Spirit JO13-1

    Spirit JO13-1 staat er halverwege het seizoen goed voor. Na de eerste 11 wedstijden vinden we het team op een knappe 6e plek in de Hoofdklasse.
    Onze hoogste pupillenteam biedt in de Hoofdklasse elke tegenstander goed partij. Tegen RVVH (1-0), NSVV (4-1), Spartaan’20 (2-0) en PSV Poortugaal (0-1) werden verdiende overwinningen geboekt. Alleen tegen de E-top van Feyenoord kon Spirit JO13-1 één helft geen partij bieden (4-1 na 4-0 ruststand). Van de koplopers XerxesDZB (2-3) en Nieuwerkerk (1-0) werd pas in de slotminuten verloren. Bij Capelle (4-0) liep Spirit tegen een flinke nederlaag op. Tel daar verder de onnodige nederlaag tegen SHO (2-3), de puntendeling bij Excelsior R. (1-1) en VOC (2-2) bij op en we vinden de boys met 14 punten uit 11 duels terug in het linker rijtje

    In de tweede seizoenshelft gaat Spirit JO13-1 proberen hun huidige positie op de ranglijst te verstevigen en de voorsprong op een degradatieplek (momenteel 7 punten) te behouden.